PRIDAŤ INZERÁT

Prijímame výtvarné diela do aukcie umenia

ZBERATEĽSTVO

Prijímame výtvarné diela do aukcie umenia

24.07.2018   celá SR   http://www.artinvest.sk

Bezplatne oceníme, poradíme a zabezpečíme výhodný a bezpečný predaj Vašich obrazov v našich aukciách zo 100% právnou zárukou. Sme vám k dispozícii pre osobnú, nezáväznú a bezplatnú konzultáciu. v prípade, že ponúkate na predaj väčší súbor predmetov, môžeme vás po predchádzajúcej dohode navštíviť i osobne, na mieste, ktoré si sami určíte. K predbežnému odhadu stačí kvalitná fotografia ponúkaných predmetov zaslaná na našu adresu poštou alebo prostredníctvom internetu.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Art  Telefón: 0905659148Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 96Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zlaté náramky KORAI

Zlaté náramky najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny. Dámske a pánske náramky zo 14 karátového žltého zlata v rôznych dĺžok, vzoroch a šírkach za prijateľné ceny nájdete v internetovom obchode so šperkami KORAI.


PROSIM O POMOC VŠETKY DOBRÉ SRDIEČKA

PEKNÝ DEN VŠETKÝM NA TEJTO STRÁNKE...SOM MAMINKA 4.DETI...SOM SLOBODNÁ..SOM NA TOM TAK ZLE ŽE SI NEMOŽEM DOVOLIT KUPIT OBLEČENIE ANI VLASTNÝM DETOM..ŽIVOT NEMÁM RUŽOVÝ..SOM NA TOM VELMI ZLEJ A V ZLEJ FINANCNEJ SITUÁCI..TOUTO CESTOU BY SOM POPROSILA O POMOC S OBLEČENIM,OBUVOU,HRACKAMI,DROGERIOU..KAŽDA MALICKOST NÁS POTESI...SME SKROMNÁ RODINKA..DAKUJEM KAŽDEMU KTO MA BUDE KONTAKTOVAT NA MOJ EMAIL A POMOŽE NÁM..


* * * Práca na doma cez počítač * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


ŠAMPÓN s brezovým extraktom

ŠAMPÓN s brezovým extraktom je výživný šampón na všetky druhy vlasov pre každodenné použitie. Účinné látky z výťažkov listov brezy prispievajú k ich regenerácii. POUŽITIE Naniesť na mokré vlasy, vytvoriť bohatú penu a dôkladne opláchnuť vodou. Tel.: 0940 823314 Objem: 100ml. Cena: 0,60 Eur