PRIDAŤ INZERÁT

Na predaj nový koterec s drevenou výplňou.

ZVIERATÁ

Na predaj nový koterec s drevenou výplňou.

27.06.2018   celá SR   

Ponúkam na predaj nový žiarovo pozinkovaný koterec, ktorý je zváraný a vyrobený z jaklov,rúr a dreva. Rozmer koterca je 2x3m výška koterca v prednej časti je 1,9m a v zadnej 1,84m. Po dohode možné dodanie otočných misiek Doprava a dodanie podlahy po dohode.Inzerát platí do zmazania. Búda pre psa na predaj.

550 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ivan  Telefón: 0903040105Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 88Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vígľašská BA, 3 izb. byt úplná rekonštrukcia

Predám 3 izb. byt, Vígľašská BA, 8/12 poschodie, osobné vlastníctvo, podlahová plocha bytu je 66 m, lodžia 3 m a pivnica 2 metre. Nová rekonštrukcia : nové odpady, rozvod studenej a teplej vody, čiastočne nová elektrina, plastové okná, nové stierky v celom byte, maľovka, plávajúca podlaha, interiérové dvere a zárubne, vchodové dvere, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, elektrická rúra, plynová varná doska, digestor, nová kúpelňa a WC samostatné. Cena bytu vrátane právneho servisu je 113 700,- euro. Kontakt : 0940 320 367


Predaj budovy v Starom Smokovci aj s pozemkom.

Ponúkame na predaj budovu bývalého hotela Panda v okrese Poprad, v obci Vysoké Tatry, katastrálne územie Starý Smokovec, zastavaná plocha a nádvorie 3.241 m2 Kontakt: Mgr. Beáta Lóciová – 0911 269 996


Dovoz a odvoz stavebného materiálu v Ba

Dobrý deň, ponúkame dovoz a odvoz stavebného materiálu, obklady, dlažby, kachličky počas rekonštrukcie bytov, domov, nákupných centier, kancelárií, možnosť volať 7.dní v týždni v Bratislave a okolí.


Ponuka administrativnej brigady

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.