PRIDAŤ INZERÁT

Hledam pracovniky/ce

PRÁCA

Hledam pracovniky/ce

27.06.2018   celá SR   

Firma Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH hleda pracovniky/ce na tyto pozice: TRUHLAR, ZELEZOBETONAR, POMOCNIK ZELEZOBETONARE, ELEKTRIKAR, POMOCNIK ELEKTRIKARE, SVAREC, MALIR, FREZAR, SOUSTRUZNIK, OPRAVAR KAMIONU, PROGRAMATOR CNC, BAGRISTA Pracovni mista se nachazeji v okoli Regensburg, Regenstauf, Schwandorf, Wackersdorf, Amberg a Schwarzenfeld. Nastupni plat je od 1700€ za mesic. Pozadavky: - dobra nebo castecna znalost nemeckeho jazyka - vlastni automobil, ridicsky prukaz - zkusenosti v oboru vyhodou

1700 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Zdenka Plesarova  Telefón: +420702985372Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 47Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 15.12.2018
Ivica

Vyberáme z vašich inzerátov:


uprising reggae festival bratislava - ubytovanie

uprising reggae festival bratislava slovakia - podujatia bratislava - augustove podujatie bratislava -ubytovanie bratislava - najnizsie ceny ubytovania v bratislave Uprising Reggae festival Bratislava Slovakia 21.-23.08. 2014 - akciové ubytovanie v Bratislave - Hotel Galéria pri Hlavnej železničnej stanici. V prípade, že sa chystáte na tento nezabudnuteľný hudobný festival, neváhajte si u nás urobiť rezerváciu vopred, a čakajú na vás mimoriadne akciové ceny. konkurenčne najnižšie!


ZDRAVÍ + PENÍZE = OBOJÍ LZE MÍT

Hledám do svého týmu lidičky ze Slovenska, kteří mají rádi bylinky a zajímá je zdravý životní styl. Jde o spolupráci s brněnsku firmou na trhu již 13 let. Působíme v Čechách, na Slovensku a nově i v Polsku. Možnost pracovat z pohodlí svého domova pár hodin denně pomocí počítače. Vhodné pro maminky na MD, studenty, zaměstnané či aktivní důchodce. Práce se smlouvou, bez rizika, bez závazků!!! Podmínkou: věk nad 20 let, přístup na internet, ochota učit se novým věcem a spolehlivost NAPIŠTE SI O VÍCE INFO!!! Romana Kupcová, 03-003096


Vysokokvalitné potraviny z Talianska.

Ponúkame Vám vysokokvalitné potraviny z talianskej produkcie, akými sú skvelé vína, rôzne produkty vyrobené na báze olivových olejov, špičkové cukrovinky a domáce cestoviny.


Hľadáme vedúceho výchovy

Krízové stredisko DÚHA, Stavbárska 6 Bratislava, hľadá muža na pozíciu vedúceho výchovy. Podmienky: Vysokoškolské vzdelanie pedagogického, príp. príbuzného smeru, minimálne 3 roky praxe v odbore, tvorivosť pri práci s deťmi, flexibilita a zodpovednosť, dôslednosť, zmysel pre teamovú prácu.