PRIDAŤ INZERÁT

Prenajmeme OP v bytovom komplexe Botanika.

NEHNUTEĽNOSTI

Prenajmeme OP v bytovom komplexe Botanika.

02.06.2018   Trnava   

Prenajmeme obchodno prevádzkové priestory v bytovom komplexe Botanika na Prednádraží v Trnave, prízemný a bezbariérový prístup. Termín prenájmu od augusta 2018, obhliadka na zavolanie. Výmera 69 m2, vlastný elektromer, sociálne zariadenie k dispozícii v prenajímaných priestoroch. Priestory sú situované do dvora komplexu, tiché prostredie. Parkovanie v uličnom fronte. Vhodné na obchodnú činnosť, drobné služby občanom, salón krásy, fitness centrum, masážny salón, kancelárie, centrum využitia voľného času a pod. Cena – 450 Eur/ mesačne + služby spojené s nájmom 90 eur mesačne + elektrická energia na svoje náklady. Pre plátcov DPH treba túto k cene pripočítať.

450 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Real Market Centrum  Telefón: 0905720275Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 65Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zlepšete si finanční poměry

Činnosť manuálneho charakteru ponúkaná českou sprostredkovateľskou firmou, uprednostňuje sa - pracovitosť, spoľahlivosť, mierna zručnosť. Za to firma ponúka pokojnú činnosť vedenú z domu, poistenú zmluvou s pravidelným dodávaním a odoberaním práce, ktorá sa prepláca v stálom termíne. Výplata sa vypláca k poslednému dňu v mesiaci, raz ročne je vyplácaná ročná, motivačná odmena. Platí pre celú Slovenskú republiku. Platí pre celú Slovenskú republiku.


Hudba pre všetkých

Trojčlenná hudobná skupina ponúka hudobnú produkciu na svadby, zábavy,plesy a rodinné výročia. Vela krásnych piesní, kvalitný zvuk a svetlá. Pôsobíme v Cesku a Slovensku. Vaša spokojnost je naším cielom...


Prenajmem garsónku v Žiline

Prenajmem garsónku v Žiline na Vlčincoch, pri obchodnom dome Nay, na 12-tom poschodí s výhľadom na MF. Po rekonštrukcii - nová kuch. linka, plávajúca podlaha, dlažba, plastové okno. . . Kompletne zariadená, vybavená chladničkou, práčkou, sporákom, TV. . . Voľná okamžite. Cena dohodou. 0902614379.


Klientský pracovník a Supervizor pobočky

- poradenstvo a uzatváranie objednávok - doporučenie optimálneho programu - starostlivosť o dlhodobých klientov - organizovanie a plánovanie konzultácií - zabezpečenie a koordinovanie pobočky Podmienky: príjemné a komunikatívne vystupovanie,ochota učiť sa nové veci, záujem o pracovnú oblasť,min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 500 - 1200 € Pri odpovedi nutné poslať životopis na mail.