PRIDAŤ INZERÁT

Dielo od Majerníka v júnovej online aukcii

ZBERATEĽSTVO

Dielo od Majerníka v júnovej online aukcii

31.05.2018   Bratislava   

V júnovej online aukcii Art Invest budú mať dražitelia možnosť získať zberateľsky mimoriadne zaujímavé dielo jedného z najvýraznejších predstaviteľov medzivojnového výtvarného umenia bývalého Československa - Cypriána Majerníka. Dielo je publikované a bolo 3x vystavované.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Art  Telefón: 0905659148Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 33Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Komfortné schudnutie!

Schudnúť a pritom nehladovať ale naopak mať energiu na rozdávanie! S našim optimálnym plánom stravovania realita dostupná každému! Kontaktujte nás na tel. 0918115954 alebo cez web.


Predám knihy pre mládež

Ponúkam čisto nové knihy (raz prečítané). Knihy sú vo výbornom stave. Knihy sú vhodné pre mládež, ale aj pre dospelých. Možná aj výmena za iné knihy. :-) Cena 7eur/ks. Možná dohoda :-) Prosím, dohoda cez mail, alebo sms.


Slovak for you

Slovak native speaker offers you private Slovak lessons in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced, I prepare you for every exam, you can contact me.


Topanky

Ponukam pouzivane a na opätkoch troska viacej oskrete topánky, znacka F&F,velkost 39, farba : seda. Nakolko vzadu su dost oskrete, ponukam za cenu 7€, pripadne navrhnite.