PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Streda, 23.1.2019
Miloš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka práce

Ponúkame stabilnú prácu v ČR, Juhomoravský kraj, pre CNC operátorov. Jedná sa o výrobu častí do klimatizácie koľajových vozidiel a lietadiel, práca na ohraňovacích laseroch a vysekávacích CNC strojoch značky TRUMPF a SAFAN. Požadujeme znalosť obsluhy, nastavovania a zoraďovania týchto strojov, čítanie výkresovej a technickej dokumentácie, vyučenie v strojárenskom odbore a prax najmenej jeden rok s obsluhou týchto zariadení. Práca na dve zmeny, mzda 145,- Kč, po odpracovaní 80 hod. poskytujeme zálohy, ubytovanie zdarma.


- Privyrobte si z domu cez PC -

Jednoduchá práca cez počítač pre každého kto ovláda základné veci cez počítač. Začať môžete úplne zdarma bez registračných poplatkov ihneď.


SPRACOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Realitný maklér / špecialista predaja nehnuteľnstí

Viac info o pozicii na nasej stranke, sekcia kariera. Zmeňte svoj život k lepšiemu, zvýšte si životný šandart a pracujte v skvelom kolektíve, pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku a motivačný list na kariera(zavinac)stox.sk ešte dnes. Na osobný pohovor pozveme iba vybraných uchádzačov.