PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 21.8.2018
Jana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Chcete si privyrobiť?

Ponúkam prácu na doma. Prácu môžete vykonávať popri Vašej práci, popri štúdiu, dôchodku alebo materskej dovolenke. Pracovný čas si určujete sami. Zárobok 300 € - 500 € mesačne. Všetko čo potrebujete je počítač a pripojenie na internet. Viac info e-mailom.


* * * Práca na doma na privyrobenie * * *

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Autodoprava - sťahovanie

Ponúkame Vám profesionálne služby v oblasti autodopravy v rámci SR úžitkovým vozidlom Citroen Jumper s nosnosťou 1,5 t. Ponúkame služby dopravy, prepravy stavebného materiálu, rozvozu tovaru, prepravy a likvidácie stavebného odpadu, prepravy nábytku a sťahovania. Cena dohodou. Info telefonicky alebo na webe


Lacná septembrová dovolenka

Dovolenkujte v septembri a strávte lacnú a úžasnú dovolenku v mobilhausoch pre 6+2 osôb.Mobilhausy sa nachádzajú v krásnom talianskom kempingu v prímorskom mestečku Lido Estensi.Majú 3 spálne s dvoma lôžkami,komplet zariadenú kuchyňu s rozkladacím gaučom pre 2 osoby,WC,sprchu,klimatizáciu a verandu so záhradným nábytkom.Kemp je situovaný priamo pri mori a zároveň v meste.Piesčité pláže s množstvom barov,ihrísk a športovísk zdarma.V okolí mnohé pamiatky,prístav s výletnými a rybárskymi loďami,trhy,zábavný park,delfinárium,nákupné centrá atď.Možnosť polpenzie.Cena za 6os./týždeň od 6.9.-13.9.15.