PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Dovolenka v júni

Cenovo výhodný pobyt v apartmáne pre 4 osoby v mestečku Lido Estensi v Taliansku.Apartmán sa nachádza na 2.poschodí ap.domu bez výťahu,priamo na promenáde mesta.Pozostáva z obývacej miestnosti s kuch.kútom a rozťahovacím gaučom pre 2 osoby,zo spálne s manželskou posteľou,balkónu a kúpeľne+klimatizácia,TV a miesto na parkovanie.Vzdialenosť od mora 300m.Termín:6.-13.6.15.Doprava vlastná,strava vlastná.Uvedená cena je za celý apartmán.V okolí je množstvo kultúrnych pamiatok,obchody,nákupné centrá,plážové bary s ihriskami a športoviskami,zábavný park, delfinárium,prístav,odkiaľ vyrážajú výletné lode na rybací piknik.Mestská pláž je piesčitá,široká,s pozvoľným vstupom do mora. Nachádzajú sa na nej mnohé ihriská a atrakcie pre deti.


Kurz angličtiny a slovenčiny pre cudzincov

Ponúkam individuálny kurz angličtiny pre deti, študentov aj dospelých a kurz slovenčiny pre cudzincov hovoriacich po anglicky.


4/4 staré husle

Predám 4/4 staré husle. Nijako vážne poškodenia. Ručná práca, žiadna fabrika. Pekný zvuk. Vek vyše 100 rokov. (vid. hlavička). Husle sú ustrojené, majú dolaďovače, struny... na otázky rád odpoviem.


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRÁCE

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.