PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Lacny odvoz, dovoz, autodoprava,stahovanie

Lacná autodoprava VK-Trans Presťahujeme zariadenie bytu, domu, kancelárie, obchodné a skladove priestory a iné. Prevezieme nábytok , stavebný materiál, veľké spotrebiče všetko za najlepšie ceny v okolí : Michalovce, Sobrance, V. Kapušany, Trebišov...aj iné. Ďalej ponúkame aj demontáž a montáž nami prevážaného nábytku a iného zariadenia domu či bytu. Jazdíme do celej EU. Sme k dispozícii 7 dní v týždni 24 hodín denne.


Prenájim 2 - uzb. bytu

Dám do prenájmu dvojizbový byt vo Valaskej na Školskej ulici na druhom poschodí. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, ( výmena okien). Zariadený čiastočne - jedna izba voľná / obývacia / , v spálni sú dve váľandy a skriňa. Prenájom možný ihneď.


Kia Rio Platinum 1.4 D-CVVT

palivo: benzín prevodovka: 6-st. manuálna zdvihový objem: 1.685 ccm kombinovaná spotreba: 5,0 l/100km kombinované emisie CO2: 114 g/km emisná norma: EU6 zrýchlenie 0-100: 12.2 s Akciová cena na vyžiadanie" alebo možnosť získať zľavu až do 20% z pôvodnej ceny vozidla. Pre viac informácií ma kontaktujte e-mailom . Vozidlo si môžete nakonfigurovať na základe priloženého aktuálneho cenníka vozidla, v ktorom nájdete sériovú aj príplatkovú výbavu vozidla a aj technické údaje o vozidle. Vozidlá je možné financovať – financovanie na 1/3, financovanie na ¼, financovanie na 1/5, mesačné splátky. Kúpou vozidla prostredníctvom našej spoločnosti navyše získavate: - povinnú výbavu vozidla - gumové rohože pre všetkých cestujúcich - plnú nádrž paliva.


Avon Lady

Kariéra v Avon! Pracovať?: Zadarmo zaučia, zo všetkých predaji máte 30% vo vrecku. Nakupovať? Chcete len pre vlastnú potrebu a stále musíte zháňať ľudí z Avonu? Aj tak sa registrujte, na všetko máte až 30% zľavu na celý sortiment katalógu! :) Nikoho nezaujíma či predáte dačo alebo používate len pre vlastnú potrebu. Ďalej zadarmo dostávate aj vzorky parfémov.. atď Viac info emailom