PRIDAŤ INZERÁT

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

ZBERATEĽSTVO

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

16.05.2018   celá SR   http://www.artinvest.sk

Pozývame na poaukčný predaj diel v galérii Art Invest. Na predaj sú diela od významných autorov ako napr.od Benka, Laluha, Kompánek, Krivoš, Paštéka, Mednyanszky, Warhol a iných.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Art  Telefón: 0905659148Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 73Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Babetta 210

Predám 2-rýchlostnú Babettu typ 210. Je po výbruse, výmene žiaroviek. Má najazdených niečo cez 10000km. Nebola dlhšiu dobu používaná, nechce naštartovať, ale zdatnejší kutil by si s tým zrejme vedel poradiť, keďže inak nie je v zlom stave, prípadne je ju možné použiť ako zdroj náhradných dielov. Je k nej košík a návod na obsluhu.


Trápia Vás dlhy a exekúcie ?

Nezadlžujte sa ďalej , to vašu finančnú situáciu nevyrieši. Neváhajte, zverte sa do našich rúk a pomôžeme vám. Oddlžujeme v zmysle platných zákonov. Sme pripravený pomôcť každému, aj tým ktorý potrebujú vyplatiť nehnuteľnosť z dražby. Pošlite SMS v tvare : meno, priezvisko , PSČ na číslo 0948101038 a my sa vám ozveme.


Hladám dodávatela na RedBull

Hladám dodávatela na Redbull 250ml s anglickym textom. Potrebujeme s 2 kamionmi tyzdenne. Poslite nám prosim cenovu ponuku.


Zasklenia balkónov, zimné záhrady

Výroba a montáž: Zasklenia balkónov, zimné záhrady, prístrešky, zábradlia, hliníkové dvere okná. Realizácie vykonávame na celom územi Slovenska.