PRIDAŤ INZERÁT

Predám OVS(frankotypy) Československa

ZBERATEĽSTVO

TOP Predám OVS(frankotypy) Československa

15.05.2018   Ilava   

Predám zbierku OVS-frankotypov Československa, vrátane výstavného exponátu chybotlačí OVS za dohodnutú cenu. Zbierka je dokumentovaná a uložená v 32 kancelárskych poradačoch. Bližšie informácie osobne alebo e-mailom.

Dohodou

upraviťvymazaťinzeráty užívateľa


Inzerent: Milan Haršáni  Telefón: 0949720191Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 5
Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 26.5.2018
Dušan

Vyberáme z vašich inzerátov:


Stávkové kancelárie recenzie

Recenzie overených internetových stánkových kancelárii. Tipy a rady pre tipujúcich, rôzne benefity a recenzie noviniek. Výhodou a prednosťou sú vstupné bonusy pre nových hráčov a návody ako ich správe využiť a použiť.


Údržbár

Prijmeme do pracovného pomeru údržbára na údržbárske práce v rámci administratívnej budovy a to: priebežné odstraňovanie vzniknutých závad a nedostatkov, maľby a nátery potrebných pre udržiavanie chodu ad. budovy, starostlivosť o čistotu parkoviska a okolia budovy, kosenie trávy, vykonávanie záznamov do prevádzkových denníkov, starostlivosť o pridelené náradie a iné zverené hodnoty, zodpovedanie za čistotu svojho pracovného prostredia.


AKO ZAROBIŤ ZA 8-12 TÝŽDŇOV 2000 $ ?

AKO ZAROBIŤ ZA 8-12 TÝŽDŇOV 2000 $ ? Túto príležitosť ponúkam iba ľuďom so serióznym záujmom. Jednoduchá práca z domu cez internet. Výška príjmu je neobmedzená. Vyhradzujem si právo komunikovať a oznámiť všetky potrebné informácie zdarma iba vážnym záujemcom, ktorým poskytnem aj svoje kontaktné údaje, aby som bol nápomocný v prípade akýchkoľvek otázok, týkajúcich sa uvedenej príležitosti. Ak máte o túto ponuku záujem a chcete zarábať, neváhajte ma kontaktovať.


Potrebujete peniaze?

Ak ste sa ocitli vo finančnej tiesni, prípadne si chcete požičať len tak, ozvite sa nám na tel. číslo 0948 970 100, prípadne vyplňte online žiadosť na našej internetovej stránke a my vám pomôžeme vybaviť vašu pôžičku.