PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Streda, 23.1.2019
Miloš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Podnikanie na internete

Hľadáte niečo na doma na privyrobenie ? Mám pár ponúk, bez investície. Potrebný každodenný prístup na net, zodpovednosť, cieľavedomosť, ochota niečo pre seba urobiť. Píšte si o viacej info. Platí pre celu SR.


LED hodinky s dotykovým displejom

Predám nový typ pánskych dotykových LED hodiniek v elegantnej čiernej farbe. Hodinky zobrazujú hodiny, minúty a sekundy a dátum červeným LED svetlom. Elegantný a moderný dizajn, okrúhly LED displej má priemer 4,5 cm, vzorovaný silikonový remienok dĺžku 25 cm.


Ponúkam doučovanie matematiky a fyziky

Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem všetky úrovne matematiky a fyziky (nielen) na skúšky zápočty či reparáty.5-ročné skúsenosti s doučovaním,časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prí­padne pomôžem so zadaniami.Cena 8e/45minút.


KRÁSNY LUXUSNÝ RD (VILA) V BLÍZKOSTI CENTRA MESTA !

Ponúkam na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta. Veľmi pekný, luxusný dom so samostatne stojacou garážou. Celý pozemok má spolu rozlohu 997 m2. Dom je dvojpodlažný a pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí sa nachádza chodba,vstupná hala,veľká obývačka s ktorej časť tvorí zimná záhrada, kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpelňa s vaňou, wc, miestnosť na plynový kotol. Z jedálne sa vychádza na vonkajšiu terasu. Na poschodie vedie pekné drevené schodisko. Sú tu 3 izby, každá má balkón. Ďalej šatník, kúpelňa so sprchovým kútom a rohovou vaňou, wc. Ďalšia kúpelňa sa nachádza v zadnej časti domu, prístup do nej je z vonka, je tu sprchový kút, umývadlo. ID 249