PRIDAŤ INZERÁT

Hľadám podnájom

NEHNUTEĽNOSTI

TOP Hľadám podnájom

15.05.2018   Bratislava   

Hľadám dlhodobý podnájom samostatnej,nepriechodnej a zariadenej izby pre 1 osobu. Hľadám kľud a súkromie.Ponuky uprednostňujem od ženy!!!

160 EUR

upraviťvymazaťinzeráty užívateľa


Inzerent: Maťa  Telefón: 0940782113Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 7
Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 26.5.2018
Dušan

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenajom novych bytov v BB - Ponuka

Prenajom novych 1k (k-kuchyňa), 1k+1, 1k+2 bytov na Majerskej ceste v BB. Byty nie zariadene. Samostatne merace vody a elektriny. Cca 1800metrov od Kauflandu, autobusovej stanice a vlakovej stanice. Ceny podnajmov sa pohybuju od 150-388Eur/mesiac + energie. Pre bližšie info., kontaktujte ma prosím telefonicky (0905 611 034)


Administratívna brigáda

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD.


Kontrolór/ka kvality kovových súčiastok

Na pracovnú pozíciu v automobilovom priemysle hľadáme schopného, zodpovedného a manuálne zručného kandidáta, prípadne kandidátku. Náplňou práce je vykonávanie vstupnej vizuálnej kontroly komponentov a výrobkov, triediace a upratovacie práce v sklade a zaznamenávanie výsledkov meraní. Práca je vhodná aj pre absolventa školy, pracuje sa na 3 zmeny. Prax pri vykonávaní danej práce je výhodou. Ponúkame vám prácu v modernom prostredí a plat 2,75€/hod (brutto). Zamestnajte sa ako brigádnik a ak s prácou budete spokojní aj vy, aj váš zamestnávateľ, môžete sa zamestnať aj na plný úväzok. Zaujali sme vás? Kontaktujte nás čo najskôr!


Obchodník a manažer

Hľadáte ďalší zdroj príjmu? Uvažujete nad tým ako si prilepšiť popri svojom zamestnaneckom plate? Alebo chcete len brigádu, ktorá sa môže zmeniť na váš stály príjem? Ak ste minimálne na jednu otázku odpovedali áno. Ste z okresu Martin, Turčianske Teplice, Banskej Bystrici či Žiliny. Nech sa páči ma kontaktovať pre viac informácií emailom kde zadáte na seba aj telefonický kontakt. Ide o peniaze a nebudeme to predsa riešiť emailom alebo cez telefón. Ubezpečujem vás však že nejde o finančné produkty. Dohodnime si stretnutie už dnes pre váš krajší zajtrašok. Krásny deň prajem