PRIDAŤ INZERÁT

Hľadám podnájom

NEHNUTEĽNOSTI

TOP Hľadám podnájom

15.05.2018   Bratislava   

Hľadám dlhodobý podnájom samostatnej,nepriechodnej a zariadenej izby pre 1 osobu. Hľadám kľud a súkromie.Ponuky uprednostňujem od ženy!!!

160 EUR

upraviťvymazaťinzeráty užívateľa


Inzerent: Maťa  Telefón: 0940782113Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 143
Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 18.12.2018
Sláva, Slávka

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadáme vedúceho výchovy

Krízové stredisko DÚHA, Stavbárska 6 Bratislava, hľadá muža na pozíciu vedúceho výchovy. Podmienky: Vysokoškolské vzdelanie pedagogického, príp. príbuzného smeru, minimálne 3 roky praxe v odbore, tvorivosť pri práci s deťmi, flexibilita a zodpovednosť, dôslednosť, zmysel pre teamovú prácu.


Námet na zdravú výživu

Nahraďte svoje raňajky naším Zdravým jedlom (kokteil), ktorý môžete užívať aj v kombinácií ďalších doplnkov na prírodnej báze plných živín a vitamínov a začnite sa zdravo stravovať. Zdravé jedlo získate za 54,50 Eur + poštovné. Obsahuje 60 porcií, takže 1 balenie máte na 2 mesiace. Nakoniec aj ušetríte. Súčasťou balenia je aj darček. Ak Vás moja ponuka zaujala, vyplňte formulár na stránke a ja Vás budem kontaktovať.


Poťahové látky, tkanina, pletenina

Ponúkam na predaj poťahové látky najlepšie na postele, matrace, chrániče matracov a všetko čo s tým súvisí. Je potreba sa dohodnúť na množstve od ktorého závisí aj cena. Bližšie info a otázky mailom


Práca s Betterware

Ponúkam overenú prácu z domu, ktorú odporúčam vyskúšať. Práca je vhodná pre všetky ženy, mužov mamičky,babičky, ktoré si chcú zarobiť. Ide o spoluprácu s firmou Betterware. Môžete predávať, nakupovať so zľavou 23% oproti katalógovým cenám a hlavne venovať sa budovaniu svojej obchodnej skupiny. Nezáväzne sa registrujte a užívajte si všetky výhody spolupráce, budujte svoju kariéru aj od PC z domu-voľba ako budete pracovať je už na Vás. Pridajte sa ku mne a zarábajte ako aj ostatné ženy a muži,ktorí sa pridali do môjho TOP tímu. Pre viac informácií kontaktujte emailom a následne sa dohodneme na ďalšom postupe. Teším sa na spoluprácu.