PRIDAŤ INZERÁT

Afgánský chrt štěňata na prodej

ZVIERATÁ

TOP Afgánský chrt štěňata na prodej

15.05.2018   Česká republika   

Překrásná štěňata ve výstavní kvalitě, bílá, modrá, čokoládová a black & tan zbarvení. Pouze do vynikajících podmínek a milujících domovů! Oba rodiče jsou multichampioni, kluboví vítězové, BIG ocenění. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Cena dohodou.

Dohodou

upraviťvymazaťinzeráty užívateľa


Inzerent: Martina Frolíková  Telefón: 00420602244330Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 120
Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


menstruacia- angelica sinensis- pokozka- vlasy- menopauza -

Doplnok výživy Hormonatur ženy 60tbl. 6,30€ menopauza, menštruácia, zdravá pokožka, vlasy, nechty, životná energia, správne fungovanie nervového systému, s Angelicou Sinensis, Sójovými izoflavonoidmi, Lapachom,...Priamo u výrobcu Tachyon Technology Bratislava za konkurnčne najnižšie ceny. Viac info na +421/254652711


Reischi, spirulina, cordyceps a dalsie prirodne produkty

Prekyslenie organizmu, ktoré je spôsobené nesprávnym stravovaním a nadváhou, fajčením, alkoholom, liekmi, znečisteným prostredím a stresom dnes postihuje oveľa vyššie percento ľudí ako kedysi. Narušením acidobazickej rovnováhy vznikaju tzv. civilizačné choroby. Riešením je prinavrátenie rovnováhy cez zásadotvorné výživové doplnky. Reischi lingzhi, ganoderma Lucidum je 4000 rokov používaná huba, a je známa ako huba dlhovekosti. Vy si ju môžte exkluzívne vychutnať v káve a čaji. K dispozícii je aj v tabletkovej a práškovej forme pre ľahšiu konzumáciu. Tiež rad kozmetiky obsahuje výťažok z ganodermy.


REMESELNÉ PRÁCE DO DOMU,BYTU vyčistenie bytov, pivníc

REMESELNÉ PRÁCE DO DOMU,BYTU vyčistenie bytov, pivníc, vynosíme, zlikvidujeme. Búracie a vŕtacie práce. MAĹOVANIE, STIERKOVANIE interiéru. Komplexné služby aj z upratovaním.


Predám Šklbačku hydiny karuselovú D 50 (do 10 kg)

V pomerne malom bubne kačky pekne rotujú a výsledky šklbanie sú najlepšie. Ak sa kačky zabijú vo vhodnom období, zaobídete sa bez dočisťovanie, alebo len v minimálnom rozsahu. Šklbanie hrabavej hydiny je úplne bez problémov. Tento škubací stroj je určený pre súkromné účely a pre malé rodinné farmy s potrebou šklbanie cca 100 ks mesačne. Nie je určená pre profesionálne použitie. Škubačka je výkonným a nepostrádateľným pomocníkom pre každého, kto má čo do činenia s hydinou porážku. Tento špeciálny mokrý-škubací stroj nie je náchylný k poruchám.Rýchlo, čisto a bezpečne ošklbať hydina bez poškodenia kože. Šklbanie prebieha veľmi efektívne a tak čisto, že ručným spôsobom nemôže byť nikdy dosiahnuté takýchto výsledkov. Viac info na 123nakup eu