PRIDAŤ INZERÁT

Odvoz stareho nabytku Ba

SLUŽBY

Odvoz stareho nabytku Ba

01.05.2018   Bratislava   http://www.vypratavanie.sk

Ponúkame Vám odvoz starého nábytku, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia a prevoz ťažkých bremien (klavír, trezor atď..)

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Robert Bartalos  Telefón: 0902505222Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 90Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka administrativnej brigady

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Kolieskové korčule vel. 38 + chraniče

SURNE predam damske kolieskove korcule Rollerblade Sirio Fitness, velkost 38, hlinikovy ram,kolieska 80 mm/82A, pouzite 2 x, ziadne skrabance ako nove, ku korculiam darujem aj chranice na kolena,lakte a dlane. Viac foto mailom. PC: 149 €


NOVINKA ! 7 farebná žiarovka - kľúčenka !

Predám netradičnú LED žiarovku, ktorá automaticky mení svoju farbu po stlačení na červenú, bledo a tmavomodrú, žltú, zelenú, fialovú, vytvára zaujímavú svetelnú show ! Vhodná pre núdzové osvetlenie - praktický pomocník pri otváraní dverí, použiteľná ako kľúčenka alebo na párty, ako darček pre vaše deti. Vyrobené z odolného plastu, s krúžkom na kľúče, priemer žiarovky - 2,7 cm.


Hľadáte prácu, zmenu, kariéru?

Ponúkame prácu z domu vo wellness priemysle na hlavnú, aj vedľajšiu činnosť, popri MD a pod. Flexibilná pracovná doba, zaujímavé finančné ohodnotenie. Zaškolenie zdarma. Tešíme sa na Vás.