PRIDAŤ INZERÁT

Preprava na letisko, letiská

SLUŽBY

Preprava na letisko, letiská

26.04.2018   Poprad   http://www.royaltaxi.sk

Ponúkame Vám prepravu na letiská Krakow, Katowice, Bratislava, Košice, Viedeň, Budapešť a ďalšie. Preprava z a na letisko Poprad z celého Slovenska. Preprava v akomkoľvek čase. Profesionálny prístup. Ponúkame aj prepravu na rodinné a firemné akcie.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Royal taxi  Telefón: 0907566966Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 207Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 4.12.2020
Barbora

Vyberáme z vašich inzerátov:


Preprava a sťahovanie Ba

Ponúkame prepravu a sťahovanie bytov, skladov a nábytku vozidlom Iveco Daily. Veľkosť ložnej plochy dĺžka = 4560cm, šírka = 1800cm, výška = 2080cm s nosnosťou do 1.5 tony v rámci Bratislavy a na celom území Slovenskej Republiky. Všetky ceny dohodou na základe bezplatnej obhliadky, resp. na základe telefonickej alebo mailovej objednávky. Cena už od 30,- eur za prepravu v rámci BA za auto aj s vodičom.


Hovorte anglicky !

Anglické lekcie len pre vás.


Farebný trapézový plech

Predám farebný (lakoplastovaný) trapézový plech TR8. Cena za m2 od 4,40 EUR. Stavebný rozmer tabúľ: 1,14 x 2 m. Aktuálne dostupné farby a viac info po telefóne alebo mailom. Platí pre celé Slovensko, aj na dobierku.


Hľadáme OPATROVATEĽKY A OPATROVATEĽOV

Ponukame pracovne miesto pre opatrovatelky, opatrovatelov, zdravotne asistentky, zdravotne sestry : Odmena za deň :58,50 € SVA: 152, - eur Cestovne : 100,- eur Miesto výkonu práce: Rakusko – Zistersdorf - je to pri slovenskych hraniciach Opatrovaná osoba:žena Pohyblivosť: mobilna – starecka demencia Typ bývania:Dom Samostatná izba k dispozícii: Áno Pre bližšie informacie volajte : Gavurikova janka +421917173171 Zaroveň hladame aj opatrovatelov a opatrovatelky do Rakuska, Nemecka – nie je potrebny opatrovatelsky kurz,Holandska, Anglicka