PRIDAŤ INZERÁT

PRE TEBA ;-) - 1€ / min

SLUŽBY

PRE TEBA ;-) - 1€ / min

15.04.2018   celá SR   

Na 0988 444 001 volej vždy, když máš chuť na sexík, když nemůžeš usnout nebo se ráno probouzíš ... Ráda ti s tím pomůžu, jsem stejná a pořád při chuti ;-) Technicky zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 30, 831 03 Bratislava 3, cena volania 1€ s DPH/min.pro volání ze Slovenska ;-

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Verča  Telefón: 0988444001Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 5Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


automodely 1:18 zbierka

predám zbierku modelov 1:18 , modely su nepoškodené neboli hrané , nie všetky maju orig. obaly


finančné Nápoveda

Dobrý deň, budete potrebovať nejaký úver a máte snažia získať kapitál úver od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Ponúkam pôžičky na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3% s žiadna kontrola kreditu sadzby. Ponúkam osobné pôžičky, konsolidácie pôžičiek dlhu, rizikový kapitál, podnikateľské úvery, vzdelávanie úvery, úvery na bývanie alebo pôžičky z akéhokoľvek dôvodu.


Slovak lessons

I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced, I prepare you for every exam, if you are interested just contact me.


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACE

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.