PRIDAŤ INZERÁT

Viem ako Ťa dobre urobiť!

SLUŽBY

Viem ako Ťa dobre urobiť!

15.04.2018   celá SR   

Zažij nezapomenutelné v sexu po telefonu jen za 1€ s DPH za minutu! Volej nám ze Slovenska na číslo 0900399123! Máš rád nadržené děvky, sprosté dominy, či perverzní subinky? A co takhle lesbičky, osmnáctky či starší sprosté dámy? Nebo jsi na kluky? Každý si u nás vybere... Nemusíš se stydět... Nemůžeš mluvit, nebo chceš jen poslouchat? Právě pro tebe máme nejlevnější erotickou poslechovou linku u které se zaručeně uděláš! Cena volání jen 1€ s DPH za minutu! Alebo mi napíš SMS vo tvare: GIRL(medzera)5 a tvoj text , odošli na číslo 7012 a čakaj na moju odpoveď. Technicky zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava 3. Cena spätnej SMS 1€ s DPH. Od 18 let!

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Erika  Telefón: 0900399123Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 7Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Osobné pôžičky ponúka, použiť Online

dobrý deň Potrebujete podnikateľský úver? potrebujete osobnú pôžičku? plánujete pôžičky úver? na aký účel? je to celá verejnosť informovať, že je výpožičnom firmy, ktorí rozdávať pôžičky s nízkou úrokovou sadzbou. sme registrovaná a vládou schváleného úveru úvery firm.we dať pôžičku na rôzne organizácie, školy, nemocnice, jednotlivcov, kostoly podnikanie žien a mužov, ktorí sú finančne down.this je príležitosť rozšíriť svoje podnikanie a platiť všetky oddelenia, neváhajte poslať svoju žiadosť teraz cez e-mail address. Čakajú na vaše skvelé odpoveď čoskoro S pozdravom Allen priechodka, Finančný poradca, Ph.D., SRP ®


Práca na doma

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné a skryté poplatky.


Kúpim diela od Františka Foltýna

Kúpim diela od A. Jasuscha, F. Foltýna i nesignované. Mám záujem i o diela od: Benka, Galanda, Fulla, Majerník, Barčík a iných prípadne poradím s predajom týchto diel. Pricestujem, seriózne jednanie.


Slovak lessons

I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced, I prepare you for every exam, if you are interested just contact me.