PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 18.12.2018
Sláva, Slávka

Vyberáme z vašich inzerátov:


Wellness poradca

Práca na doma/Staňte sa wellness poradcom/klientom. Rád by som vám predstavil nenáročnu prácu z domu pre každého kto má prístup na internet a chcel by si slušne privyrobyť. Jedná sa o šikovných wellness poradcov, kde by bola vašou náplňou práce ponuka širokej škály výživových doplnkov. Je to nenáročné a zárobok môže milo prekvapiť. Zároveň sa môžete stať aj klientom a nakupovať za výhodné ceny. Podrobnejšie info zašleme mailom.


Zaškolím 3 ľudí do pracovného tímu.

Hľadáš príležitosť? Zmeň život sebe aj iným. Práca v kancelárii, s klientom, nie administratíva, vybavovanie maloobchodných objednávok, organizačná oblasť, práca s pracovným tímom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Životopisy zasielajte na email. Práca v Žiline, príjem cca 700-1200 eur. Vhodné aj pre absolventov.


35 kW nový oceľový kotol

Predám nový oceľový kotol 35 kW SORN na drevo a uhlie. Kotol je nový so zárukou 24 mes. Cena teraz len 580 €! Dovoz po dohode (Slovensko).


JEDNODUCHÁ PRÁCA NA DOMA

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD. Ponuka brigády