PRIDAŤ INZERÁT

Predaj a montáž podlahy Bratislava a okolie

SLUŽBY

Predaj a montáž podlahy Bratislava a okolie

15.04.2018   Bratislava   http://www.jsptrade.sk/

Predaj a profesionálna montáž podlahy, vzorková predajňa Vlčie hrdlo 2, akcie a lákavé, poradenstvo, príslušenstvo, skúsenosti, obhliadka a zameranie, cenová ponuka zadarmo, dobrá robota. 0915 739 051

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Slávik Jozef  Telefón: 0915739051Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 7Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


KE - 2 izbový byt na Južnej tr.

Predám 2 izbový byt v OV na Južnej tr.v zateplenom bytovom dome, blízko centra, blízko starej nemocnice. Rozloha je 56m2. 1/4 poschodí (pod bytom je byt). Orientovaný na V-Z, izby sú orientované do tichého dvora. Bez balkóna. Slušný vchod, slušný susedia. Byt má plastové okná, vymenené stúpačky a pôvodné parkety v izbách inak je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Výborná občianska vybavenosť, v okolí škôlka,škola,potraviny,nemocnica, MHD. Byt je vhodný aj ako investícia na príp.prenájom. kontakt iba e-mailom! Pevná cena!


* * * Prieskumy trhu - Práca cez PC a net * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Pracuje sa na počítači a s internetom. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry). Nikoho nemusíte hľadať a oslovovať.


Analýza tela

Analýza tela Kompletná diagnostika zdravia pomocou špeciálneho skenera, kde zistíte: ako pracujú vaše vnútorné orgány, ako sú mineralizované vaše kosti, či nemáte zablokovaný lymfatický systém, či vám nehrozia civilizačné choroby a iné.


Predam novu profi gola sadu

predam novu profi gola sadu YATO 3884 ...216dielu, cena 125euro, tel. 0903170800