PRIDAŤ INZERÁT

Predaj a montáž podlahy Bratislava a okolie

SLUŽBY

Predaj a montáž podlahy Bratislava a okolie

15.04.2018   Bratislava   http://www.jsptrade.sk/

Predaj a profesionálna montáž podlahy, vzorková predajňa Vlčie hrdlo 2, akcie a lákavé, poradenstvo, príslušenstvo, skúsenosti, obhliadka a zameranie, cenová ponuka zadarmo, dobrá robota. 0915 739 051

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Slávik Jozef  Telefón: 0915739051Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 6Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Likvidujeme vsetky dlhy

Ste dlzny a nezvladate uz splacat svoje dlhy, volaju Vam posielaju SMS uz aj zaplatte. Exekucie, Vymahanie, uvery, Pozicky a pod. Dlhy z podnikania-soc. poist. zdrav. poist. Pomozeme Vam zbavit sa ich a budete mat pokoj. Bez vstupnych poplatkov, bez prijmu, bez bankoveho registra. Osobne bankroty, drazby, Nevahajte nas kontaktovat radi Vam pomozeme. na cisle 0902138183.


Detská mačiak opice k prijatiu

Detská mačiak opice k prijatiu. Kosmáč je viac ako ľudia, než akékoľvek iné zviera. Sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže, keď sa dostanete kosmáč opice, je to veľmi dôležité pochopiť ich osobnosť. V podstate majú inteligenciu 4 rokov a môžu spojiť s vami na emocionálnej úrovni. Moje opice sú veľmi priateľský s deťmi a ostatné domáce zvieratá. Sú tiež veľmi inteligentný a poslušný a sú očkované a dobre prísť s veterinárnym osvedčením.


Lovesms - chatuj, flirtuj, zabav sa

Nájdi si priateľa, chatu, flirtuj, zabav sa. Nájdi svoju lásku.


Rýchly bezúčelový úver, TN a ZA kraj

Nepotrebujete ručiteľa,založiť majetok ani vopred nič platiť. Rýchle a jednoduché vybavenie aj keď ste v bankovom registri alebo máte iné úvery.