PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 25.9.2018
Vladislav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Skľučovadlo PU 200/3 S

Ponúkame na predaj skľučovadlá PU 200/3 S, max 2000min-1, STN 243802. Výrobca TOS SVITAVY. Cena je 99,50,-€ + DPH. Miesto uloženia Prešov.


Predám baliace stroje a iné zariadenia

Predávame automatické a poloautomatické baliace zariadenia, dávkovače, zváracie lišty, dopravníky, rotačné stoly a mnoho ďalších Zariadenie sa používa na prácu s potravinovými a nepotravinovými výrobkami, ktoré majú nasledovné vlastnosti: bez predispozície k hrudkovaniu a prilepeniu (orechy, cukrovinky, občerstvenie, popcorn, suché krmivo, káva, čaj, müsli, ovocie, čipsy a všemožné druhy nepotravinových výrobkov) vyvíjame návrhy na balenie akýchkoľvek výrobkov. Ceny sú na vyžiadanie neváhajte ma kontaktovať!!


prenájom bytu

Byt je tehlový, je na prízemí, nemá balkón, má vonkajšie roletové žalúzie, plynové kúrenie, plynový kotol sa nachádza v kúpeľni, kúpelňa aj kuchyňa sú prerobené, kuchyňa je prerobená z chodby, v izbách sú plávajúce podlahy, v ostatných častiach dlažba, pripojenie na internet. byt je voľný od 1.6. obhliadka je možná každý deň v čase od 14:00-16:00 hodiny.


Murárske práce

ponukame murarske prace vsetkeho druhu