PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 25.9.2018
Vladislav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nový liatinový 4-článkový kotol

Predám úplne nový liatinový kotol na a drevo, uhlie a koks Caldera Solitherm ST-4. Výkon 23 - 27 kW. Záruka. Po dohode doveziem kamkoľvek na Slovensku.


Háčkovaný medvedík

Predám rozkošných háčkovaných medvedíkov z kvalitnej 100% bavlnenej priadze, plnené antialergickou výplňou do vankúšov.Pohybujú nožičkami i ručičkami Milí a zlatí kamaráti. Môžu byť skvelým spoločníkom pre vás i vaše deti., ktoré určite potešia a stanu sa miláčikom celej rodiny. Odporúčam prať ručne max. 30 st., sušiť voľne položené. Odber ihneď. Cena za 1 kus 29.90 EUR + poštovné Veľkosť: 47 cm


Preprava na letisko Krakow, Katowice, Poprad, Bratislava, ..

Preprava na letisko Krakow Krakow, Katowice, Bratislava, Kosice, Budapest, Schwechat, Praha preprava na letisko a z letiska krakow preprava na letisko a z letiska katowice kazdy den. odvozy a privozy letisko krakow katowice. preprava denne. poprad-krakow, katowice obojsmerne, kezmarok-krakow, katowice obojsmerne, levoca-krakow, katowice obojsmerne, sp. nova ves-krakow, katowice obojsmerne, stara lubov-na-krakow, katowice obojsmerne, liptovsky mikulas-krakow, katowice obojsmerne. preprava denne.


Prírodné tobolky na zväčšenie penisu Natural XL

Predám jedno balenie čisto prírodného produktu - toboliek na prirodzené zväčšenie penisu Natural XL. Tento prípravok zabezpečí tak tvrdú erekciu, akej je penis schopný. Dokonalá erekcia znamená aj maximálnu veľkosť penisu. Predám ho za 33,99 Eur, čo je ešte lacnejšie ako na webe dft.ba/-zvacsenie, kde je najlacnejší.