PRIDAŤ INZERÁT

Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP

OSTATNÉ

Elektrikár Bratislava + okolie NONSTOP

15.04.2018   Bratislava   http://www.elektrikarmesko.com

Vykonávame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a bytov.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,bytových zvončekov a iné.Výmeny ističov a skriniek,montáž prúdových chráničov,prepäťových ochrán.Výmeny a opravy starých hliníkových káblov.Rôzne prerábky,prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky,montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné.Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,elektrické a indukčné varné dosky,elektrické rúry a sporáky,vstavané spotrebiče,digestory a ventilátory a iné.Poruchová služba 24hodín denne.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ján Meško  Telefón: 0940338845Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 4Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám Fujifilm finepix S4500

Predám ultrazoom Fujifilm FinePix S4500, vo veľmi dobrom stave, plne funkčný, žiadne škrabance na tele, ani na displeji. Bol kupovaný 10.7 2013, čiže je ešte v záruke. Je k nemu krabica, šnúrka, krytka na objektív, všetko ako bol kúpený. Dôvod predaja je kúpa zrkadlovky. Preferujem osobný odber ZC, ZH, NB. Ako aj komunikáciu cez mail. Ďakujem. V prípade záujmu mi teda napíšte na mail a určite sa dohodneme ;)


Pomáhame klientom zbaviť sa úverov a kariet

Pomáhame klientom zbaviť sa nevýhodných úverových kariet, leasingov a nebankových a bankových pôžičiek. Cez našu web.stránku refinancujeme,konsolidujeme, už 18 rokov pomáhame klientom si znížiť splátky,znížiť úverové zaťaženie a v prípade záujmu poskytneme aj peniaze navyše. Vyplácame nevýhodné úvery z Proficreditu,Homecreditu,Cetelemu, ZINC EURA,úvery z bánk,z Quatra,zo Slovenskej požičovne, z Triangla, zbavíme vás aj úverových kariet, splátok z nákupu na splátky a leasingov. Na našej web.stránke si nájdite Refinančný úver a vyberte si z tabuliek akú dokopy sumu potrebujete na vyplatenie všetkých úverov a úverových kariet. Možnosť výberu je od 5000 až do 20000 €.


Administratívno klientský pracovník

Hľadáme ľudí na obsadenie dvoch pracovných pozícií v mestách (Partizánske) ako administratívno-klientsky pracovník a zástupca obchodného vedúceho. Čo bude vašou úlohou: - Kontrola riešení - Spracovávanie žiadostí - Práca s PC(word,excel) - Riadenie a vedenie ľudí - Vybavovanie klientských zložiek - Komunikacia s ľudmi. V prípade záujmu mi posielajte štruktúrovaný ŽIVOTOPIS na e-mail:


Šaľa - operátor/ka výroby - 2,70 Eur/hod v čistom

Spoločnosť Kryštof s.r.o. obsadzuje voľné pracovné miesta na pozíciu operátor výroby. Jednoduchá manuálna práca vo výrobe s možným zárobkom 460 - 600 EUR v čistom na mesiac.Dlhodobé a stabilné zamestnanie pre ženy aj pre mužov. Uchádzači sa môžu zaregistrovať zaslaním životopisu, alebo na telefónnych číslach: 0917 858 152, 0917 907 110, 0908 756 930.