PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 18.12.2018
Sláva, Slávka

Vyberáme z vašich inzerátov:


Goldberg reality 2000

Sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľnosti. Kontakt: 0917544331, goldbergreality.sk


SPRACOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Wellness poradca

Práca na doma/Staňte sa wellness poradcom/klientom. Rád by som vám predstavil nenáročnu prácu z domu pre každého kto má prístup na internet a chcel by si slušne privyrobyť. Jedná sa o šikovných wellness poradcov, kde by bola vašou náplňou práce ponuka širokej škály výživových doplnkov. Je to nenáročné a zárobok môže milo prekvapiť. Zároveň sa môžete stať aj klientom a nakupovať za výhodné ceny. Podrobnejšie info zašleme mailom.


Práca pre mužov aj bez praxe

Ponúkame dlhodobé a stabilné zamestnanie pre každého. Jedná sa o výrobu rôznych gumených a pogumovaných súčiastok do áut, kde prax ani vyučenie nie je podmienkou. Je to práca na hlavný pracovný pomer s nástupnou hodinovou sadzbou od 105,- Kč + zákonné príplatky, prémie, bonusy. Po zapracovaní navýšenie na 170Kč/hod./netto. Ubytovanie zabezpečené a plne hradené. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948 426 461 alebo emailom.