PRIDAŤ INZERÁT

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

ZBERATEĽSTVO

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

15.04.2018   Bratislava   http://www.elektrikarmesko.com

Opravy,montáž a servis bytovej a domovej elektroinštalácie,opravy a výmeny svietidiel,zásuviek,ističov,vypínačov,elektroskriniek,káblov,opravy a výmeny ventilátorov kúpeľňové a izbové,opravy prerušených káblov v stenách a podlahách rekonštrukcie kompletné aj malého rozsahu.Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,varné dosky,digestory,elektrické rúry,sporáky a iné. Práca aj cez víkendy.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ján Meško  Telefón: 0940338845Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 3Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zarábajte s kozmetikou a zaregistrujte sa zadarmo

Chcete si privyrobiť? Máte dostatok času a malý príjem? Tak pre všetkých, ktorí sú z okolia Myjavy, Senice a Brezovej pod Bradlom je tu skvelá príležitosť ako sa stať Avon Lady/Avon Gentleman. V prípade registrácie môžete nakupovať výrobky Avon lacnejšie. Ak teda máte záujem pracovať takýmto spôsobom, zašleme Vám nezáväznú žiadosť na Váš mail a bližšie informácie. Pre veľký záujem ma prosím kontaktujte mailom.


Pôžíčky

BANKA VAM NEPOZIČIA??? Požičiame Vám na čokoľvek od 300 eur Pôžičku vybavíte jednoducho a rýchlo Zamestnaní a dôchodcovia : len na 3 doklady - do 3 dni!! Bez poplatkov a skúmania REGISTRA a bez Ručiteľa! Nemusíte si otvárať novy účet, peniaze Vám prevedieme na Váš účet v ktorejkoľvek banke na Slovensku! Výhodné mesačné splátky počas celej doby splácania! Možnosť predčasného splatenia celej pôžičky kedykoľvek! Živnostníci - až do 4000€ bez ručiteľa!(minimum dokladov) BONUS ODKLAD 3 mesačných splátok! VOLAJTE : 0915 903 516 Kancelária : Pod Vinbargom 1 /pri LIDLI/ 08501 Bardejov


Drevený stromček

Hračka rozvíja logické myslenie, koncentráciu a jemnú motoriku.Celodrevená, vhodná pre deti od 1-3 rokov.Poštovné zdrama. Hračka je nová, ale bez pôvodného obalu (pôvodná cena 15 eur, nová 10 eur.


ponuka pôžičky

Ponúkame úver všetkým v núdzi za veľmi nízku úrokovú sadzbu 3% bez zábezpeky vám budeme môcť dať akúkoľvek sumu v rozsahu od 5000 € do 5000000euro úrokovej sadzby obchodovateľné s možnosťou splácania od 1 do 20 rokov v prípade záujmu kontaktujte nás teraz cez