PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Štvrtok, 19.7.2018
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Rekonštrovaný 2-izbový byt so zariadením LR-1119

Ponúkame na predaj vkusne rekonštruovaný 2-izbový tehlový byt  o výmere cca 60 m2. Nachádza sa na Dvorskej ulici. Je kompletne rekonštruovaný. Kúpeľňa je murovaná s keramickým obkladom. V kúpeľni je vaňa a je spojená s WC. Všetky okná v byte sú plastové s vnútornými žalúziami. Rozvody v byte boli tiež menené. V kuchyni je nová kuchynská linka zhotovená na mieru. V predsieni sú plávajúce podlahy; v sanitárnych miestnostiach je keramická dlažba. V izbách sú drevené parkety. Súčasťou bytu je aj diaľkovo ovládaná klimatizácia. Celý byt pôsobí veľmi harmonicky. Byt sa predáva s kompletným zariadením /okrem elektroniky/. K bytu patrí aj pivnica s výmerou 6 m2. Bytový dom je zateplený; strešná konštrukcia domu bola menená v r. 2010.


Hotel za vlakovou stanicou Bratislava

Hotel Galéria sa nachádza za Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave a ponúka tak optimálne dopravné spojenie pre turistov i obchodných cestujúcich.Centrum mesta je od hotela vzdialené cca 15 min. pešou chôdzou.Hotel ponúka do konca októbra 47% zľavu na ubytovanie v 1,2,3,4-lôžkových izbách s kúpeľnou. Chutné bufetové raňajky sú v cene ubytovania. V prípade, že si chcete uplatniť 47% zľavu, treba povedať heslo: \\\"galéria\\\"


Predám fotoaparát Sony

Predám malo používaný fotoaparát Sony DSC-S40 (4,1 mega pixelov, 3,0 x zoom).


VIP spolocnicka SK

Vážené dámy, ak máte záujem prezentovať sa ako luxusné spoločníčky | VIP spoločníčky, radi vám pomôžeme, tvoríme pre spoločníčky prezentácie viac ako 14 rokov, sme tím profesionálov.