PRIDAŤ INZERÁT

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

ZBERATEĽSTVO

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

15.04.2018   Bratislava   http://www.elektrikarmesko.com

Opravy,montáž a servis bytovej a domovej elektroinštalácie,opravy a výmeny svietidiel,zásuviek,ističov,vypínačov,elektroskriniek,káblov,opravy a výmeny ventilátorov kúpeľňové a izbové,opravy prerušených káblov v stenách a podlahách rekonštrukcie kompletné aj malého rozsahu.Montáž a zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,varné dosky,digestory,elektrické rúry,sporáky a iné. Práca aj cez víkendy.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ján Meško  Telefón: 0940338845Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 4Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 20.4.2018
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Výhodné pôžičky

Kliknite na našu internetovú stránku a vyberte si najvýhodnejšiu pôžičku presne pre Vás. Stačí len vyplniť online žiadosť a my Vás budeme obratom kontaktovať.


Potrebujete peniaze?

Dobrý deň, ste zamestnaný, dôchodca alebo podnikateľ a potrebujete peniaze? Môžeme Vám požičať. Úver bude vyplatený na váš účet do 24 hodín od schválenia. Splátky spoločne nastavíme tak, aby ste ich bez problémov zvládli. Informujte sa na tel. čísle 0949232351 alebo príďte. Kancelária: Nám. slobody 27, Sabinov (v centre mesta,oproti súkromnej základnej škole, na poschodí nad reštauráciou GRAND). Za informácie nič nedáte, avšak pomôžu Vám správne sa rozhodnúť a vyriešiť svoje finančné problémy. Platí pre Sabinov, Lipany, Prešov a okolie.


Elektrikár Bratislava

Ponúkame kompletné elektroinštalačné práce v rodinných domoch a bytoch.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,bytových zvončekov a iné.Výmeny ističov a skriniek,montáž prúdových chráničov,prepäťových ochrán.Výmeny a opravy starých hliníkových káblov.Rôzne prerábky,prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky,montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné.Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,elektrické a indukčné varné dosky,elektrické rúry a sporáky,digestory,ventilátory.Rekonštrukcie kompletné aj čiastočné.Práce sú možné aj cez víkendy a sviatky.


Seminár bratislava, podujatie bratislava 21.-23.2014

V dňoch od 21. - 23. 11. 2014 sa uskutoční 3 dňový víkendový seminár o Prechode na Pránickú výživu. Lektor: Peter Starec, slovenský pránik, ktorý sa preukázateľne už 1,5 roka nestravuje. Špeciálne pozvanie prijala aj pránička: Dana Hájková, ktorá absolvovala turné s Henri Monfortom. Pôjde o vzájomné vymieňanie si skúseností. Večery budú interaktívne. V prípade zahraničných hostí, bude prítomný translatológ. Možnosť ubytovania v Hoteli Galéria za špeciálne akciové ceny. Vstupné: dobrovoľné, na základe individuálneho prínosu seminára. Vstup na seminár LEN na základe potvrdenej rezervácie na mail alebo telefonicky.