PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.4.2019
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Osobný fitnes tréner

„Naše poslanie je motivovať“ Sme TEAM aktívnych mladých ľudí – športových nadšencov. Robíme aktivity všetkého druhu – lezieme, chodíme, beháme, bicyklujeme, plávame, cvičíme. Naším cieľom je propagovať všestrannú pohybovú aktivitu ľuďom bežnej populácie a motivovať – predovšetkým deti a mládež k aktívnejším zajtrajškom. Žijeme tým čo učíme – Pohyb je náš život! Ponúkame služby: * telesné cvičenia pod odborným dohľadom * pohybové programy * stravovacie plány * fitnes a jazykové pobyty * denné tábory pre deti Akcia na mesiac September: viď našu stránku, sekcia NOVINKY.


Na predaj 3 izbový byt s balkónom, Tlmače - Lipník

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. V byte sú urobené stierky, v kuchyni je nová kuchynská linka. Na 1. polovici chodby je dlažba a na 2. polovici je plávacia podlaha, wc je nanovo urobené. V izbách sú pôvodné drevené parkety, na balkóne je urobená dlažba. K bytu patrí aj špajza, kumbál na chodbe pri byte a pivnica. Byt sa nachádza na 2. poschodí/7 v peknom zateplenom bytovom dome. Z bytu je veľmi pekný výhľad na park. ID 47


* * * Práca na doma cez počítač * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


TAROT – výklad a poradenstvo cez e-mail

Ponúkam vám výklad tarotu cez e-mail, ktorý dokáže vhliadnuť do pozadia každého problému a ponúknuť možné riešenia. Pýtať sa môžete na otázky z akejkoľvek oblasti života – partnerský vzťah, práca, financie, zdravie.