PRIDAŤ INZERÁT

stahovanie

SLUŽBY

stahovanie

24.03.2018   Senec   

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz sedacích súprav, kuchynských liniek, preprava a sťahovanie, dovoz stavebného materiálu počas rekonštrukcie, búracie práce a odvoz stavebnej sute v rámci celej Bratislavy. Vypratávanie nehnuteľností pri kúpe, predaji a rekonštrukcii v rámci celej BA.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: vypratavanie  Telefón: 0902505222Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 66Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 24.5.2019
Ela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Klientský pracovník

Ponúkame možnosť 5 ľuďom pracovať v našej pobočke v Žiline. Práca so zákazníkmi, poradenstvo, služby, vybavovanie objednávok. Stála práca v dobrom kolektíve. Možnosť práce v oblasti manažmentu. Svoj životopis pošlite na uvedený e-mail.


Práca na riečnych výletných lodiach

Ponúkame voľné pozície: čašník/čašníčka, barman/barmanka, nočný recepčný, chyžná/chyžný, umývač riadu na riečnu výletnú loď do konca sezóny (október 2014). Uchádzačov prosíme ohlásiť sa nám telefonicky na 0949 134 695. Vopred ďakujeme. Team CCEW, s.r.o


predaj

Predám 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Byt je čiastočne zrekonštruovaný. Izba je predelená sádrokartónovou stenou na dve izby. Byt je na 9-tom poschodí. Je slnečný. K bytu patrí aj latková pivnica. V dome sú dva výťahy. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - nové zvončeky s komunikačným systémom, nová podlaha na chodbách, strecha je zateplená a nanovo zaizolovaná. Je tu čisto. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou: MHD, MŠ, ZŠ, pošta, lekáreň, potraviny, reštaurácia s pizzeriou, detské ihriská.


Nestačíte splácať dlhy?Máme pre Vás riešenie.

Prerástli Vám záväzky cez hlavu?Máte problém s ich platením?Kontaktujte nás a nájdeme to najlepšie riešenie pre vás.Ozvite sa,kým nie je neskoro.