PRIDAŤ INZERÁT

Vlhne Vám murivo? Chystáte rekonštrukciu domu?

SLUŽBY

Vlhne Vám murivo? Chystáte rekonštrukciu domu?

01.02.2018   celá SR   http://www.podrezavanie-murov.sk

Ponúkame Vám naše služby: - podrezávanie muriva - podsekávanie muriva - izolačné vane - podkladové betóny - opravy omietok po podrezaní Dlhoročné skúsenosti-kvalitná práca-spokojný zákazník!

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Radovan Hronský  Telefón: 0905422439Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 12Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 20.11.2018
Félix

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prírodné výživové doplnky aj pre zvieratká

Máme doma kocúrika Garfiho. Má 5 rokov a už občas býva chorý. Chytal sa za uško, tak som skúsila aplikovať trocha OK Gélu a ešte som mu kvapla do ucha troška olejíčka Emulips. K večeru bol už zasa veselý. Výrobky OKG odporúčam aj vám aj vašim štvornohým miláčikom. Sú skutočne účinné. Konkrétne OK Gél dezinfikuje, a môžu ho používať aj zvieratká. Je to taká lekárnička do vrecka a pomáha celej rodine. Cena OK Gélu 25,53 €, pri získaní kartičky na zľavu zaplatíte o 40 % menej. Jana Kocková, nezávislý poradca OKG, 03-012269


Opatrovateľka Nemecko

Dĺžka pobytu: 1 - 3 Mesiace Plat: 900 € - 1500 € Požadované vzdelanie: Základná škola Náplň práce pomoc pri osobnej hygiene podávanie liekov pichanie inzulínovým perom pri diabetikoch • meranie tlaku • rehabilitácia • vedenie domácnosti ak žije opatrovaná osoba sama Výhody • dopravu máte plne hradenú (batožina do 20 kg plus príručná batožina do 8 kg) • dlhodobá práca • legálna práca ako zamestnanec slovenskej firmy alebo na slovenskú živnosť. • odpracovaná doba sa vám započítava do dôchodku


Autíčka z filmu Disney Pixar Autá.

Predám autíčka z filmu Disney Pixar Autá. Výber zo 14 rôznych druhov, nové, funkčné, pohyblivé, samostatne balené, dĺžka cca 5-6 cm. Pekný darček pre deti, príp. zberateľov.


Predám náhradné diely na Renault Megane Scenic16

Predám náhradné diely na Renault Megane Scenic 16 benzín, 66kW, r.v.1997. Kód motora K7MA7. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, klíma, 5 stupňová manuálna prevodovka, disky velkosti 14, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.