PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 21.8.2018
Jana

Vyberáme z vašich inzerátov:


PRÁCA NA DOMA

Máte záujem a chuť privyrobiť si peniaze popri zamestnaní, štúdiu, MD a dôchodku? Práca je jednoduchá a časovo nenáročná. Náplňou práce je spracovanie reklamných dokumentov. Napíšte si o bližšie info a ja Vám pošlem viacej informácii e-mailom. Platí pre celú SR.


Hľadám prácu na doma

Hľadám prácu na doma, ako napr. lepenie obálok, vkladanie letákov do obálok, prepisovanie textov, skladanie gulôčkových pier, výroba náramkov, náušníc a iné.... Mám záujem iba o serióznu prácu bez vstupných poplatkov. Som spoľahlivá s citom pre manuálnu prácu.


Záchranný plán pro Čechy a Slováky zatím zdarma

Víte co je bezva? .... Být ve skupině lidí, kde nejenom že vyděláváte, ale hlavně kde si všichni pomáhají ... někde kde táhnou za jeden provaz ... někde, kde se necítíte sami, opuštění a bez pomoci! Potom je to nejen třeba pravidelný výdělek, ale ŽIVOTNÍ STYL! Já Vám přeju, abyste to také zažili . Dokonce se i scházíme, máme Mecheche a společná cestování ... a další věci. Chcete žít hezky? ... Žijte s námi ! Díky \"ZÁCHRANNÉMU PLÁNU\" přibude v ČR a SK do konce roku několik nových milionářů! Raději se připojte včas


Ubytovanie na priváte Nitra Slovakia Accomodation

V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatných privátoch – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky, inde pre pracujúcich / pracujúce, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena dohodou - sme najlacnejší v Nitre.