PRIDAŤ INZERÁT

svadobne saty

OBLEČENIE

svadobne saty

29.07.2017   Nitra   

Predam svadobne saty velkost 38 .vzadu su na snurovanie cena 100 eur +dohoda mozna

100 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Alena V.  Telefón: 0919417100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 21Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 15.12.2018
Ivica

Vyberáme z vašich inzerátov:


Servis notebookov pre celú SR

Ponúkame profesionálny servis notebookov pre celé Slovensko, aj NA POČKANIE! Vrátane FIRIEM. DIAGNOSTIKA JE VŽDY ZADARMO, zákazník schvaľuje opravu. Notebooky k nám môžte doručiť: -Osobne na prevádzku -Bezplatne si notebook vyzdvihneme v Čadci* - V prípade poslania Vám zabezpečíme kuriéra DPD (možnosť objednania tel., kontakt nižšie) Ponúkané opravy: -Oprava Grafickej karty notebooku (aj integrovanej: Oprava graficky Reflow 35€ Oprava grafiky Reball 45€ Výmena čipu GPU 35€ -Odstránenie akéhokoľvek hesla v notebooku (všetky typy) -Oprava BIOS-u po neúspešnej aktualizácii - Opravy základnej (matičnej) dosky notebooku po poliatí alebo skrate - Nové displeje 15.6 LED 67€ výmena zadarmo - Nové displeje 15.6 LED slim 70€ výmena zadarmo


*VIP spoločníčka SK*

Vážené dámy, ak máte záujem prezentovať sa ako luxusné spoločníčky, radi vám pomôžeme, tvoríme pre spoločníčky prezentácie viac ako 12 rokov, sme tím profesionálov. Dôverujte nám.


Skľučovadlo PU 125/3 S

Ponúkame na predaj skľučovadlá PU 125/3 S, max 3000min-1, STN 243802. Výrobca TOS SVITAVY. Cena je 72,80,-€ + DPH. Miesto uloženia Prešov.


* * * Zarobte si z domu na počítači a internete * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.) A ak máte ešte záujem o vyplňovanie prieskumov trhu (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné) z domu cez PC a internet, pošlem info, píšte na e-mail.