PRIDAŤ INZERÁT

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava

PRÁCA

24.07.2017   celá SR   http://www.atena.sk

Náplň práce: • Vykonávanie montážnych a demontážnych prác • Drobná manuálna práca • Výroba a montáž optických káblov. Práca sa realizuje v sede a za pracovným stolom • Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou optických káblov • Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu • Vo väčšine výrobných operácií sa pracuje v sede, ale sú aj úkony, ktoré sa realizujú aj v stoji Plat:680-740 € Ubytovanie: 1€/deň Pracovný čas: 2 zmenný pracovný čas (06.00-14:00,14:00-22:00), víkendy voľné Kontakt: +421 908 723 867

740 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa

Inzerent: Marcela Hegedusová  Telefón: 0908723867

Kontaktovať inzerenta:

*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka

Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 66

Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:

Fyzioterapia SZU - 1. ročník

Predám materiál do 1.semestra 1.ročníka z predmetov: Anglický jazyk, Anatómia, Balneo, klimo, hydro, termoterapia, Fyzioterapeutická diagnostika, Klasická masáž, Latinský jazyk, Metódy kinezioterapie, Ošetrovateľstvo, Profesijná etika, Propedeutika liečebnej rehabilitácie, Prvá pomoc, Rekondično - relaxačné cvičenia a Všeobecná a vývinová psychológia. Materiál obsahuje všetky potrebné skriptá, knihy v pdf forme, testy, zápočty, prezentácie, poznámky, infolisty. Materiál predávam elektronicky, prípadne osobne v Banskej Bystrici alebo Dubnici. Je prehľadne spracovaný a utriedený. V prípade záujmu vám môžem zaslať časť materiálu na overenie, seriózne jednanie. Na foto jeden zo zápočtov z anatómie.

- - - Práca na doma na počítači - - -

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.

Vodič silo/cisterna/frigo v Belgicku

Miesto práce: YPRES/BELGICKO Náplň práce: -medzinárodná preprava: Anglicko, Belgicko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Holándsko aj Nemecko -súčasť vodiča na nakládke a vykládke -výmena paliet -pomoc pri umývaní auta -vypisovanie nákladného listu CMR Požadujeme: -min. 2- ročná prax v medzinárodnej preprave – Dôležite -komunikatívna znalosť angličtiny/holandštiny/nemčiny (čo umožňuje ľahkú komunikáciu so špeditéroma zákazníkom) -vodičský preukaz C+E + kód 95 -skúsenosti so silo/cisternou/frigo Ponúkame: -atraktívne platové podmienky (základná mzda + diety + paušálna suma) -poľská pracovná zmluva -model práce 4/2 -príchod do Belgicka z Poľska a návrat poskytuje zamestnávateľ

Husľové a violové strunníky

Predám violové a husľové strunníky. Violové po 8,-€/ks. Husľové s očkom po 7,-€/ks a bez očka 6,-€/ks. Veľkosť od 4/4 až po 1/32. Strunníky sú nepoškodené aj s rezonančným lankom. Dá sa kúpiť rôzny počet.