PRIDAŤ INZERÁT

Administratíva

PRÁCA

Administratíva

05.06.2017   celá SR   

Ponuka brigády Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD. Viac info emailom.

500 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Klaudia  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 51Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Opravy preliacin, parkovacie poskodenia...

Opravy preliacin, parkovacich poskodeni a aut po krupobiti bez tmelenia a lakovania. Viac info telefonicky alebo mailom.


Poradca v štúdiu zdravia

Novootvorené štúdio zdravia a krásy v Humennom ponúka voľné pracovné pozície - oblasť: zdravie, krása alebo šport - flexibilná pracovná doba - možnosť hlavnej aj vedľajšej pracovnej činnosti - vhodné aj pre študentov vysokých škôl - príjem 610 - 1000 eur. Platí pre Humenné, Snina, Medzilaborce, Vranov n/T a okolie.


Prenájom 2-izbového moderného bytu v centre BA

Na prenájom luxusný, moderný 2-izbový byt v centre Bratislavy – Staré mesto, 50m2, 5/5 najvyššie poschodie, nádherný výhľad, z bytu vstup na terasu. Kompletne zariadený, vstavané spotrebiče, TV, internet, podlahové kúrenie, klimatizácia invertor. Cena prenájmu 790,- eur + náklady. Byt je voľný ihneď. Parkovanie pred domom. Tel.: +421-911-575111.


PRÁCA NA DOMA! CHCETE SI PRIVYROBIŤ?

Ponuka serióznej práce,riadenej z domu.Prácu môžete vykonávať popri Vašej práci, štúdiu, dôchodku alebo MD. Pracovný čas si určujete vy sami a z pohodlia svojho domova. Ide o administratívnu prácu, marketing, vybavovanie e-mailov. Všetko čo k práci potrebujete je počítač a pripojenie na internet.Viac info e-mailom.