PRIDAŤ INZERÁT

Slovak lessons

SLUŽBY

Slovak lessons

13.05.2017   Bratislava   http://www.filip-en.eu

I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, if you are interested just contact me.

12 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Filip Suman  Telefón: 0949620017Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 72Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hello Kitty hodinky cukríkové !

Predám nový typ Hello Kitty hodiniek - biely ciferník s nápisom a logom Hello Kitty priemeru 3,8 cm je zdobený farebnými lesknúcimi guličkami, farebný silikonový remienok je dĺžky 24,5 cm. Efektné, sladučké, milučké, cena LEN 5 € !


Balič/čka -Viedeň. Nástup možný Ihneď -aj páry

Pre nášho klienta hľadám pracovníkov na pozície Balič/Balička. Práca na TPP/Rakúska zmluva (8,19€/Hod brutto) Ubytovanie zabezpečené -bezplatne strava 1x denne (na pracovisku) možnosť záloh Miesto výkonu práce Viedeň. Náplň práce: Balenie kozmetiky, kancelárskych výrobkov, balenie hygienických potrieb. Na sklad chodia veľké balenia v krabiciach, ktoré je potrebné baliť do menších balení pre obchodné reťazce. Zabalené výrobky sa


armaturári

Hľadáme partie zložené zo 4-5 pracovníkov na prácu vo Švajčiarsku, pričom aspoň jeden človek zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk, čítanie výkresov, plánov. Žiadaní sú pracovníci bezúhonní, flexibilní a zodpovední. Bližšie podmienky a informácie na uvedenom t.č.


Zarobte si z domu na počítači a internete

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.)