PRIDAŤ INZERÁT

VIP Spoločníčka SK

PRÁCA

VIP Spoločníčka SK

15.06.2016   celá SR   http://www.spolocnicka.net

Dámy,slečny,študentky,mamičky na materskej dovolenke......chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu? Prezentujte sa ako luxusné spoločníčky a zmeňte svoj život k lepšiemu. Ponúkame vám vytvorenie profesionálnej web prezentácie - garantujeme OKAMŽITÉ ponuky na stretnutia bez vstupných poplatkov.

4500 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Andrea  Telefón: 0948512161Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 49Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 26.4.2019
Jaroslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


KURZ OBSLUHY MOTOROVÝCH VOZÍKOV VZV

Na základe platnej akreditácie NIP 0012/12-06.1 ponúkam kurz obsluhy motorových vozíkov pre všetky triedy a skupiny, končiaci vydaním preukazu s akceptáciou vo všetkých štátoch EU.


Maloobchodný pracovník

Obchodno-reklamna firma v Žiline dopĺňa pracovné pozície do sféry obchodu a služieb. Ponúkame: stabilné zázemie firmy, zaškolenie, flexibilnú pracovnú dobu, využívanie pracovných benefitov.,možnosť zvyšovania kvalifikácie. Požadujeme: stredoškolské vzdelanie, bezúhonosť , pozitívne pristupovanie k plánom a cieľom, komunikatívne zručnosti, Náplň práce: starostlivosť a servis a dlhodobých klientov,organizovanie,planovanie času. Svoj životopis pošlite meil.


Suzuki ND

Predám ND na Suzuki Swift, SX4, Ignis ...


Servis Notebookov-Oprava Notebooku

Servis notebookov a Tabletov | Opravy na počkanie, najnižšie ceny. Všetky značky, Diagnostika zadarmo,osobne aj Kurierom celé Slovensko,telefon:0911 347123.keywords:servis notebook,oprava notebookov,oprava notebooku,oprava tabet ,oprava tabletov