PRIDAŤ INZERÁT

Sťahovanie-autodoprava-Levice

SLUŽBY

Sťahovanie-autodoprava-Levice

01.06.2016   Levice   http://www-stahovanie-levice.eu

Profesionálny a spoľahlivý dovoz Vášho nábytku, tovaru, stavebných a iných materiálov. Ponúkame vypratávanie pivníc, kancelárií, domou, bytov, skladanie skríň, presťahovať klavír, skriňe, atd, Netrápte sa pri sťahovaní ťažkými skriňami, postelami či akýmkoľvek nábytok. Máme k dispozícií viacero šikovných ľudí na pomoc. V ponuke je viacero áut do 3,5t. Cena 0,50e/km. Vaša spokojnosť je Nám prednejšia. Robíme prepravy aj mimo SR za výhodné ceny. Cenovú ponuku vypracujeme do e-mailu. Pracujeme aj víkendy, sviatky, cez týždeň Non-stop. A samozrejme ihned k dispozícií. Máme vlastnú webovú stránku kde si môžete pozrieť naše ceny.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: BYS-AGRO,s.r.o  Telefón: 0907340222Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 29Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 15.2.2019
Pravoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Výpomoc v domácnosti

Dobrý deň, Ponúkam brigádu na pomoc v domácnosti v centre Bratislavy. Uprednostnujeme pani so skúsenostami v domácnosti. V prípade spokojnosti dlhodobá spolupráca. Taktiež aby bola z centra Bratislavy prípadne okolie. Miesto: Bratislava centrum Čas: cca 3,4 hodiny denne 3, 4 x do mesiaca aktualne od polky januára. Vsetko na dohode. Cena: 4€/ 1hod Práca. žehlenie, umývanie podlahy, riadov, čistenie toalety, utretie prachu. Raz za čas umytie okien a pod.


Potrebuješ prachy !

Mať Money-Money je tak ľahké ako napočítať do 3. Banky Vám vravia nie skúste sa ozvať mne. Do 24 hodín môžete mať peniaze na účte už o jeden jediný deň sa môžete mať lepšie. Chcem nový telefón, nové auto, nové zariadenie do domácnosti alebo len tak isť na dovolenku. Jednoducho mi zatelefonovať alebo napísať par riadkov do E-Mailu. Jednám s Vami na rovinu preto nemajte žiadnu obavu.


Ucelená partia stavbárov

Sme ucelená partia stavbárov,robíme akékolvek stavebné práce.Dopravu a náradie máme.Nebudem písat zbytočne vela slov.Našu prácu treba vidiet.Rýchlo,Kvalitne,Lacno.Tel:0904 500 101


Skvelé pôžičky.

Pôžičky pre zamestnaných, živnostníkov a dôchodcov. Už od 400 € až do 10000 €. Jednoducho si vyberte jednu z pôžičiek, ktorá Vám vyhovuje, vyplňte online žiadosť na a všetko vybavíme za Vás.