PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Utorok, 23.4.2019
Vojtech

Vyberáme z vašich inzerátov:


Štúrovo – ubytovanie – termálne kúpalisko

Ubytovanie priamo v areáli termálneho kúpaliska 2,3,4,5 lôžkových štúdiách a v apartmánoch. V máji víkendové pobyty od 10 €/ noc /osoba v cene vstupné na kúpalisko a parkovné. Každý si vyberie zo 7 bazénov s termálnou vodou 27-34 C. Atrakcia bazén s vlnobitím na rozlohe 3800m2, nový tobogánový park, veľa kultúrnych pamiatok Ostrihom, Višegrád, Sentedre. U nás si určite vyberiete! Info aj na webe.


Ihneď príjmame ľudí

Ihneď príjmeme ľudí na ľahkú manuálnu prácu do výroby. Ide o prácu na tri smeny. Ranná, poobedná, nočná po osem hodín. Víkendy sú voľné. Možnosť robiť nadčasy. Ubytovanie je zabezpečené takže hľadáme ľudí z celého Slovenska.


Predám náhradné diely na Ford Mondeo III 2,0 TDCI

Predám náhradné diely na Ford Mondeo III 2,0 TDCI diesel, 96kW, r.v.2002. Kód motora FMBA. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, automatická prevodovka, klíma, disky velkosti 17, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu el. sťahovanie okien.


Hľadáme aktívnych spracovateľov

Ponúkame Vám prácu, ktorú môžete vykonávať z pohodlia domova. Práca spočíva v príprave a písaní odborných textov, článkov, prác a pod. Podmienkou je ukončené vysokoškolské vzdelanie, na odbore a profesii nezáleží. Prácu môžete vykonávať aj popri zamestnaní. Viac informácií na Pracabezprace . V prípade seriózneho záujmu nás prosím kontaktujte a zašlite nám váš životopis. Kontaktnú adresu nájdete na našej oficiálnej stránke v sekcii spolupráca. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.