PRIDAŤ INZERÁT

Preprava osôb letisko Budapešť

SLUŽBY

Preprava osôb letisko Budapešť

03.05.2016   Poprad   

vPonúkame Vám, jedinecnú prepravu na letiská EU ako Krakow, Katowice, Poprad, Bratislava, Košice, Budapešť a Viedeň. Preprava funguje ako nonstop služba systémom z bodu A do bodu B z celého slovenska a hlavne z Popradu a okolia. Bezkonkurečné ceny, skvelý personál, kvalitné vozidlá. To všetko len pre Vás a vašich blízkych.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: prepravca  Telefón: 0918959197Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 54Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vchodové dvere plastové aj oceľové - lacno

Lacno predám nové, jedno- a dvojkrídlové plastové / PVC (s oceľovou výstuhou) a oceľové (aj bytové) vchodové dvere. Cena už od 179 EUR. Rôzne rozmery (napr. 88x200 cm, 98x200 cm, 98x208cm a iné). V cene: dvere, rám, pánty, prah, kľučky, zámok a 3 kľúče. Doprava (celá SR len 20 EUR) aj na dobierku. Obchod: zzshop . sk Adresa inernet. obchodu aj na obrázku.


CNC ohýbač

Conto Coop, spol. s. r. o. Považská Bystrica, ponúka dlhodobú prácu pre kvalifikovaných pracovníkov: - CNC ohýbač plechov / ohraňovací lis GASPARINI, program DELEM / podmienka: samostatnosť v programovaní, kusová výroba Termín nástupu: ihneď Druh pracovného pomeru: živnosť Miesto práce: Slovensko Požadovaná prax: min. 1 rok V prípade záujmu je potrebné zaslať profesný životopis na e-mailovú adresu


Dopredaj Green Gold Imune

Z dôvodu likvidácie skladových zásob predám väčšie množstvo produktu "Green Gold Imune" od renomovanej firmy Wellstar za veľmi výhodnú cenu. Je to výnimočný produkt na báze mikrorias, ktorý zabezpečuje súčasne čistenie buniek (Chlorella vulgaris. zásobovanie buniek (Spirulina platensis a Lithothamnium calcareum) a ochranu buniek a celého organizmu (Haematococcus pluvialis). V rámci Bratislavy možný aj osobný odber, mimo BA posielam na dobierku (nad 3 ks poštovné zdarma). Cena je za 1ks balenia ktoré obsahuje 180 kapsúl.


Plynový sporák

Predám hnedý plynový sporák MORA ( plynová aj rúra ), 5.ročný + 1 plech zdarma.