PRIDAŤ INZERÁT

- Práca z domu na počítači -

PRÁCA

- Práca z domu na počítači -

29.04.2016   celá SR   

* * * Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez net (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie, rádia, časopisy, noviny, weby... prieskumy sú anonymné). Potrebujete: počítač a internet...

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: East  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 144Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 24.10.2018
Kvetoslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Lovesms - zoznamovací portál

Lovesms sk - zoznamovací, flirtovací a chatový portál, s fotografiou – fotozoznamka, ktorý ti dáva možnosť zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi, s ktorými si môžeš vymeniť názory, životné skúsenosti, dáva ti možnosť zoznámiť - spriateliť sa, flirtovať a zabávať sa, či hľadať jeho alebo ju.


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Prenájom 2 izbového bytu s garážou Bratislava

Prenajmeme nový, zariadený 2 izbový byt, vrátane spotrebičov a garáže na diaľkové ovládanie V Bratislave – Slnečnice pre náročného záujemcu (najlepšie podnikateľa). Byt je situovaný na východ, s krásnym výhľadom na hrad a hrádzu s veľkou terasou o celkovej výmere 65 m2. Cena 600 Eur/mesačne. Tel: 0905517779


X-mini UNO

Predám mobilný reproduktor X-mini UNO v rôznych farebných prevedeniach (gunmetal, modrý, zelený, oranžový, fialový, červený) Základný popis: Keramický výškový reproduktor prináša niekoľko výhod. V porovnaní s hliníkovým produkuje širší frekvenčný rozsah pokrývajúci vyššie aj nižšie zvuky. V dôsledku toho, je skreslenie zvuku oveľa menšie, pretože keramická membrána je schopná reprodukovať vysoké aj nízke frekvencie bez toho, aby došlo k chybám vo zvuku. S keramickým reproduktorom UNO budú detaily v hudbe, ako je hlas speváka a zvuk každého nástroja, čistejšie a jasnejšie.