PRIDAŤ INZERÁT

Predám klietky na prepelice

ZVIERATÁ

Predám klietky na prepelice

15.03.2016   Topoľčany   

Predám klietky na prepelice klietka na 50-65ks, Klietka je plne vybavená všetkými potrebnými doplnkami pre chov cca 65 ks prepelica. Spodný rošt na trus, umyvateľný a vyberateľny,jedno krmítko na vodu a druhe na žranicu Rozmer klietky:Dĺžka:120cm,šírka:50cm,výška:25cm..cena 65euro klietka na 60-80ks Klietka je plne vybavená všetkými potrebnými doplnkami pre chov cca60-80ks prepelica. Spodný rošt na trus,umyvateľný a vyberateľny,jedno krmítko na vodu a druhe na žranicu Rozmer klietky:Dĺžka:130cm,šírka:60cm,výška:25cm... cena 75euro Klietku su vhodné aj na kuriatka Viac info na 123nakup eu

65 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Martin  Telefón: 0907181800Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 245Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zariadený kozmeticko-masážny salón

Z dôvodu veľkej pracovnej vyťaženosti predám zariadený kozmeticko-masážny salón v centre Trnavy. Výborná lokalita, nové zariadenie. Prídete a hneď pracujete na svojom. Vyhnete sa prerábkam, zhonu, veľkým investíciám. Vhodné, ak nemáte priestory, kapitál, ale chcete začať podnikať. V salóne je strojové vybavenie, klientela. Cena 10 tis. Eur. Pri rýchlom jednaní možná dohoda.


Vyrábame magnetky z Vašich fotografií

Vyrábame magnetky z Vašich fotografií. Magnetku je možné vyrobiť z akejkoľvek fotografie (aj z mobilného telefónu alebo tabletu) alebo obrázku, postačí aj internetová kvalita. V prípade potreby je možné dopísať aj text alebo venovanie. Rozmery a ceny: formát 72x100mm 1,20 EUR. Hrúbka magnetky je cca 1mm. Magnetka je mierne ohybná z vysokokvalitného materiálu. Výroba je možná už od jedného kusu. Máme v ponuke aj množstvo grafických motívov z rôznych oblastí.


Silikonové hodinky guľaté.

Predám nové guľaté silikonové hodinky s pekne sa lesknúcim ciferníkom vo farbe červenej a ružovej. Farba remienka identická s farbou ciferníka. Priemer ciferníka 4,4 cm, dlžka remienka cca 23,5 cm, váha len 45g, príjemné na nosenie.


Leštenie a renovácia laku aut, vysávanie, tepovanie.

Ručné umývanie, leštenie a hĺbkové čistenie laku, renovácia starších lakov, vyčistenie auta po zime. Vysávanie a tepovanie. Trnava