PRIDAŤ INZERÁT

Rekonštrukcia starých hrobov

SLUŽBY

Rekonštrukcia starých hrobov

16.02.2016   Michalovce   

Čistenie a oprava hrobov, výmena krycích dosiek. Spoľahlivosť a dostupné ceny pre každého. Okres: MI,TV,SO

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Gabriel  Telefón: 0905691586Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 87Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 17.2.2020
Miloslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Profesionálny servis tabletov pre Celé Slovensko

Ponúkame profesionálny servis tabletov a notebookov pre celu Slovensku republiku Možnosť doručenia priamo na prevádzku, poštou alebo bezplatne vyzdvihnutie v Čadci každý pracovný deň medzi 16:00 a 18:00. Ponúkane opravy : Oprava nabíjania tabletu (výmena konektora, spínača a pod.) Výmena dotykového skla (digitizera) tabletu Výmena displeja tabletu Opravy po poliati tekutinou Opravy po zapojení nesprávnej nabíjačky alebo skratu Viac oprav tabletov nájdete na našom webe ktorý je uvedený nižšie pripadne v kontakte inzerátu V prípade zaslania prosím neposielať žiadne príslušenstvo k notebookov ani tabletom, do balíka je nutne vložiť tel. kontakt pre nacenenie opravy. Ďakujeme.


Zdravie švajčiarske produkty

Zdravý životný štýl = švajčiarske produkty Aj vy ste zástancom zdravého životného štýlu alebo Vás trápia rôzne choroby a ťažkosti? Tak neváhajte a začnite spolupracovať s nami. Užívajte zdravé veci, ktoré si obľúbite, upravte si svoj životný štýl a k tomu si finančne privyrobte. Ponúkame Vám vysoko kvalitné švajčiarske produkty za rozumné ceny. Bližšie informácie Vám rada poskytnem nezáväzne e-mailom. Práca je vhodná pre ľudí z okresov Myjava, Senica, Skalica, Trnava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a Trenčín.


Predám s.r.o.

Predám čistú a nezaťaženú s.r.o. založenú v r. 1997 firma je kvartálny platca DPH. Má založenú organizačnú zložku v ČR ktorá je samostatná účtovná jednotka. Firma je bez zamestnancov a záväzkov, pohľadávky v prípade záujmu doložím dokladmi, prevyšujú cenu za ktorú firmu ponúkam na predaj. Zoznam činnosti, obchodný register. Spoločnosť s ručením obmedzeným (od: 28.10.1997)