PRIDAŤ INZERÁT

kurz odbornej spôsobilosti

SLUŽBY

kurz odbornej spôsobilosti

22.02.2016   Bratislava   

SECURO, spol. s r.o. organizuje v termíne od 15.03.2016 do 23.03.2016 ďalší kurz SBS typu \"S\" v školiacom stredisku na Závodníkovej ul. 5 v Bratislave. Cena kurzu je 213,- € s DPH a zahŕňa: - odborná príprava v rozsahu 78 hodín - občerstvenie - konzultácie aj mimo konania kurzu - tréningový seminár deň pred konaním skúšky - komplexná starostlivosť a organizácia v deň konania skúšky - správny poplatok za prihlásenie na skúšku OS Kurz je možné absolvovať aj cez Úrad práce formou rekvalifikácie cez projekt REPAS.

213 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Šereš  Telefón: 0903781333Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 61Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Dovolenka a oddych na chate NK Duchonka

Ponúkam na prenájom chata pod lesom na Duchonke, zariadenú novým nábytkom, komplet vybavenú, 3 druhy hojdačiek, 2 vonkajšie sedenia, čistota a komfort. Aktívny, alebo pasívny oddych pre každého. Tel:0944138300


Administratívny pracovník, Konzultant

Hľadáme administratívneho pracovníka/čku do novovytvorenej kancelárie v Hlohovci. • Miesto práce: Hlohovec • Ponúkaný plat (brutto): 500 - 700EUR/mesiac podľa výkonu a nasadenia • Termín nástupu: dohodou • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, trvalý pracovný pomer Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Naša spoločnosť z dôvodu rozširovania sa vo viacerých mestách hľadá ľudí na pozíciu konzultantov - administratívne práce, audit a plánovanie s tým spojené. Práca s počítačom, s databázami výber najvýhodnejšieho riešenie pre klienta a následná komunikácia s klientom Hľadáme aj absolventov stredných a vysokých škôl, alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole. Kontakt: Dušan Gajdoš 0903 191 249


Administratíva

Marketingová spoločnosť z dôvodu otvorenia novej pobočky hľadá ľudí na pozíciu administratívneho pracovníka, práca v kancelárii, bežná administratíva, evidencia, práca na PC. Práca je vhodná aj popri štúdiu. Treba sa zúčastniť osobného pohovoru. V prípade záujmu alebo bližších otázok si zašlite životopis na email.


hydraulicka zdvihacia náhradné diely dhollandia

ELEVATOR SERVICE MOBILE CAR LOADING   Servis, inštalácia, registrácia, rekonštrukcie, diely, WINDY- FULL SERVICE WIND CAR ZDRAVOTNE nakladanie a prístup ku klientovi Kontrola, oprava, údržba, inštalácia, registrácia a obnova UDT. Výťahy všetky značky a modely. Služby poskytované na mieste určenom zákazníkom. Ako sa dostať do zlyhania provincie. podkarpackie, Małopolska, Slezská,Slovensko okolo Svidníku sme len 100 km od hraníc v Barwinek. Možné predajcu častí internetu. Lacné lodné obálku 50g len 5 eur Kontakt s partnerskými stanicami po celej krajine Ponúkame nové i použité náhradné diely, a väčšinu značiek a typov zaťaženia vetrom. VITAJTE !!!!!