PRIDAŤ INZERÁT

OBD2 Bluetooth

AUTO-MOTO

OBD2 Bluetooth

17.01.2016   celá SR   http://www.youtube.com/watch?v=WOQLh1iGN60

Predám OBD2 (OBDII, ELM 327) Bluetooth konektor. Dá sa pripojiť k telefónu s Androidom alebo k počítaču s bluetooth. Prečíta a vymaže chybové hlásenie väčšiny moderných áut. Pošlem aj na dobierku, poštovné v cene. Do SMS alebo emailu uveďte adresu pre doručenie, prípadne volajte po 18:00.

10 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Rudo  Telefón: 0915466500Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 58Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 25.6.2019
Tadeáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zmluva, plat, etc

Pre dlhodobú spoluprácu vedenú z domova sa hľadajú spoľahliví, pracovití, čiastočne zruční záujemcovia na jednoduchú činnosť manuálneho smeru - kompletizácia informačných letákov. Zamestnávateľ podpisuje so záujemcom zmluvu na dobu neurčitú, dodá materiál, ktorý každá pracovník riadne spracuje a jemu odovzdá. Plat je vyplácaný k poslednému dňu v mesiaci. Platí pre celú Slovenskú republiku.


lacne okuliare

Ponukame znackove okuliare vhodne na zabrus dioptrickych skiel. Super ceny od 5 eur.Ak potrebujete vieme zabezpecit aj zabrus dioptrickych skiel..


Zlepšite svoj finančný rozpočet

Hľadám do svojho tímu cieľavedomých ľudí, ktorí hľadajú zmenu, chcú mať prácu, ktorá ich baví a sú ochotní učiť sa novým veciam. Ponúkam príležitosť pre dlhodobú a profesionálnu kariéru, ale aj ako privyrobenie alebo brigáda .


Kamenný plot

Hľadám partiu remeselníkov na rekonštrukciu kamenného plotu