PRIDAŤ INZERÁT

OBD2 Bluetooth

AUTO-MOTO

OBD2 Bluetooth

17.01.2016   celá SR   http://www.youtube.com/watch?v=WOQLh1iGN60

Predám OBD2 (OBDII, ELM 327) Bluetooth konektor. Dá sa pripojiť k telefónu s Androidom alebo k počítaču s bluetooth. Prečíta a vymaže chybové hlásenie väčšiny moderných áut. Pošlem aj na dobierku, poštovné v cene. Do SMS alebo emailu uveďte adresu pre doručenie, prípadne volajte po 18:00.

10 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Rudo  Telefón: 0915466500Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 46Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca z pohodlia domova

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD.


bigbag

Predám velkoobjemove vrecia BIGBAG , rozmer 94x94x140 , jeden krát použité v potravinárstve.Postou neposielam. cena sa odvija od mnozstva,viac info po tel.


* * * Práca na doma * * *

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Prieskumy - práca na doma cez počítač a internet

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.