PRIDAŤ INZERÁT

Na predaj pozemky s krásnym výhľadom Námestovo

NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj pozemky s krásnym výhľadom Námestovo

16.12.2015   Námestovo   http://www.reality-stavby.sk

Ponúkame na predaj 2 pozemky s krásnym výhľadom na Námestovo a okolité dediny. Pozemky majú výmeru 701 m2 a 702 m2. Sú mierne svahovité. Inžinierske siete sú v dosahu. Cena dohodou. K dispozícii ihneď. Kontakt na makléra 0910 946 602.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Marcela Mrišková  Telefón: 0910946602Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 92Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Wellness

Už Vás nebaví chodiť do práce za min. mzdu? Skúste to s nami.Štúdio zdravia a krásy hľadá šikovných a komunikatívnych ľudí na pozíciu:výživový poradca. Náplňou práce je starostlivosť a poradenstvo o klienta v oblasti zdravia, regulácii hmotnosti, športu, alebo krásy. Možnosť kariérneho rastu, aj na privyrobenie. Voľná pracovná doba. Prax nie je podmienkou. Zaškolíme!


Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

Ponúkam vybavenie týchto, nižšie uvedených produktov v nebankovke pre celé Slovensko (vybavenie zmluvy je možné v týchto mestách): Bratislava, Brezno, Prešov a Trenčín: - Hypotéky - Úvery na bývanie - Úvery na výstavbu rodinných domov - Refinancovanie úverov za účelom zníženia úrokových sadzieb - Úspory na mesačných splátkach Pre viac informácií píšte na e-mail.


Stavebné práce

Hľadám prácu. Robím murárske, maliarske, natieracie, výkopové, búracie prace. Ďalej odstraňovanie podkrovia, planírovanie, vyrovnávanie terénu, sťahovanie, nosenie stav. materiálu, pílenie, sekanie dreva, čistenie, upratovanie stavieb, povál, starých domov a bytov ako aj iné prace stavebného druhu. Cela SR. Lacno. Cena dohodou. Prosím volajte len na číslo 0907 323 903. Nie na e-mail.


Brigada privyrobenie

Info dostanete ihned po odpovedani na inzerat