PRIDAŤ INZERÁT

BIO VYŠETRENIE CELÉHO TELA /celá SR/ LEN 12 EUR

ZDRAVIE

BIO VYŠETRENIE CELÉHO TELA /celá SR/ LEN 12 EUR

28.11.2015   celá SR   http://www.diagnostika.estranky.sk

Každý, kto má väčšie, či menšie zdravotné problémy a chce ich naozaj aj hĺbkovo riešiť, každý, kto si váži sám seba a chce si zlepšiť svoj zdravotný stav, tak máme pre vás JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ - BIO vyšestrenie. Vyšetrenie odporúčame aj pre tých, ktorí si chcú urobiť preventívnu prehliadku a tým sa môžu včasne odhaliť ložiská mikroorganizmov, nábehy na ochorenia, ochorenia, atď. Vyšetrenie je BEZBOLESTNÉ, PRESNÉ a klient sa nevyzlieka. V prípade záujmu - PRÍRODNÁ LIEČBA a vždy o mesiac kontrola. Bližšie informácie nájdete na webstránke, prípadne na tel. č. 0917 682 729.

12 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: EURODIAG  Telefón: 0917682729Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 54Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hotel galéria

Ubytovanie v Bratislave, najlacnejšie ubytovanie v Bratislave, ubytovanie pri hlavnej železničnej stanici, Hľadáte lacné hotelové ubytovanie v Bratislave? Hotel Galéria Bratislava sa nachádza pri Hlavnej železničnej stanici a je dôležitý pre tých, ktorí hľadajú optimálne dopravné spojenie. Ponúka ubytovanie v 1, 2, 3, 4-lôžkových izbách za mimoriadne akciové ceny, v prípade rezervácie vopred: mailom alebo telefonicky. V ponuke sú aj chutné raňajky, podávané formou bufetových stolov.


Kúpeľný pobyt Medical Wellness Piešťany

Poďte s nami do Piešťanských kúpeľov, odpočiňte si od všedných dní, nechajte sa rozmaznávať rôznymi procedúrami a načerpajte nové sily do života. Zájazd v termíne i v trvaní podľa Vášho želania. V hoteli Vám bude dopriatá masáž, parafano zábal, perličkový kúpeľ, 2 x oxygenoterapia. Cena už od 34€/deň.


Zateplovanie v Bratislave

Spoločnosť Stavbil s.r.o.prijme zateplovačov a murárov na dielo v Bratislave. Nástup ihneď, ostatné informácie na tel. č. 0948 929 099


Brúsenie parkiet Eduard Šípka

Brúsim,tmelím,lakujem alebo olejujem drevené parkety a podlahy. Odborne a kvalitne. Kompletná renovácia parkiet a 3 x lakovanie už za 9,99€/m2! Parketár Eduard Šípka EURO-MONT. Tel.0917755577