PRIDAŤ INZERÁT

Nutričný a osobný poradca do klientského centra

PRÁCA

Nutričný a osobný poradca do klientského centra

27.10.2015   Žilina   

Poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti: -vnútornej výživy tela -športovej výživy -starostlivosti o pleť a telo Náplň práce: -meranie na skenery a následné vysvetlenie výsledkov -úprava stravovacích návykov (vypracovanie jedálnička) -zostavenie optimálneho programu na mieru -starostlivosť o dlhodobých klientov -aktívna práca na reklame Podmienky: -vek min. 18 r. -ochota vzdelávať sa -záujem o oblasť výživy a zdravého živ. štýlu -komunikatívnosť a pracovitosť -tímovosť Výhody: -práca v mladom a dynamickom kolektíve -kariérny a finančný rast -firemné benefity -kvalitné a bezplatné zaškolenie na pracovnú pozíciu -možnosť pružnej pracovnej doby -práca na HČ/VČ Nutné poslať životopis a absolvovať osobný pohovor.

900 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Halčinová  Telefón: 0908770464Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 55Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 16.9.2019
Ludmila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nina

Nechtěl by jsi milou, krásnou a perverzní služtičku v hezké sexy uniformě? Potřebuješ doma pomoct s úklidem? A nejen to? Pak mě hezky ohnout třeba přez stůl a zezadu pěkně oject?  Tak na co čekáš? Pojď si se mnou užít! Naplácáš mi na prdelku? Ozvi se mi na sex po telefonu, moc se těším! Napiš na MN(mezera)NINA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Autobusový zájazd: Oktoberfest + Bayern-Wolfsburg

PRIATELIA KVALITNÉHO PIVA A DOBRÉHO FUTBALU POZOR Od 21.9. do 23.9. organizuje CK FUTBALOVÝ SEN už tretí ročník zájazdu na Oktoberfest, k nemu je tento rok ako bonus šláger Bundesligy Bayern - Wolfsburg. Iba s nami je v cene aj ubytovanie, večerný Oktoberfest a lístky na zápas. Autobus ide zo Sniny, cez Košice, Zvolen, Nitru, Trnavu, Bratislavu. Viac info na stránke, emailom alebo telefonicky. Tešíme sa na Vás. :-)


Oprava základnej (matičnej) dosky notebooku a grafiky

Ponúkame jedinečné opravy základných dosiek notebookov PC a tabletov aj v prípade, že Vám iná firma ponúka iba výmenu. Diagnostika je ZADARMO! Nacenenie opravy Telefonicky. Ponúkané opravy: - Doska / notebook sa NEZAPNE - Zariadenie bolo poliate tekutinou - Doska / notebook sa zapne a zostane čierny obraz - Na doske je skrat, dym, a pod. - Notebook sa vypína - Odstránenie hesla do notebooku - Oprava BIOS-u po neúspešnej aktualizácii - Výmena RAM slotu, CPU soketu a pod. Viac opráv nájdete na našom webe, emailom alebo telefonicky. Ponúkame možnosť doručenia aj SLOVENSKOU poštou v prípade samotnej dosky ( s power buttonom a napájacím konektorom pre vyskúšanie), prípadne Vám zabezpečíme DPD kuriéra.


Práca z pohodlia domova.

Ste mamička na materskej dovolenke, absolvent bez skúseností, alebo jednoducho hľadáte zmenu? Ponúkame serióznu prácu v oblasti zdravej výživy pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu a naučiť sa niečo nové, atraktívna oblasť, zaškolenie, časovo nenáročné.