PRIDAŤ INZERÁT

Anhydritové liaté a cementové potery.

SLUŽBY

Anhydritové liaté a cementové potery.

06.10.2015   Trenčín   http://liatepotery.eu/

Realizujeme anhydritové liaté 12€m2 a cementové potery 9€m2 v Za,Tn,Tt a Ba kraji.Anhydritový poter:určený na podlahové kúrenie,má výborné vlastnosti priehrevnosti,vysokú rovinatosť povrchu,nemusí sa dilatovať a dá sa zalievať od 3cm.Cementový poter:vhodný na zalievanie domov,garáží,pivníc,balkónov či terás.Treba ho dilatovať a dávajú sa doň kari rohože.Ďalej ponúkame zalievanie základov,zalievanie platne,zalievanie DT...Obhliadky a bližšie info emailom, telefonicky, prípadne pozrite web.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Roman  Telefón: 0917101983Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 117Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 17.2.2020
Miloslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Starožitný písací stôl

Predám starožitný písací stôl ,,roletka\\\" v pôvodnom stave. Cena 50 €ur Tel. 0915636440


Zlepšite svoj finančný rozpočet

Hľadám do svojho tímu cieľavedomých ľudí, ktorí hľadajú zmenu, chcú mať prácu, ktorá ich baví a sú ochotní učiť sa novým veciam. Ponúkam príležitosť pre dlhodobú a profesionálnu kariéru, ale aj ako privyrobenie alebo brigáda .


strojové potery,zateplenie,sadrokartony,strechy

Robíme klampiarské a pokrývačské práce,montáž altánkov,prístreškov,montáž všetkých plechových krytín,škridly,demontáž montáž starej krytiny,montáž odkapového systému,oplechovania,Strojové potery,fasády,zateplenie RD,bytové jadrá,obklady,dlažby,stierky,malovky,elektrik a,strechy,krovy,sádrokartóny,plávajuce podlahy.


Adopcia psíka

Kto si adoptuje do dobrých rúk 5 mesačného psíka menom Leo. Je to mazlík, mám ho v dočasnej opatere od šteniatka, bohužiaľ z pracovných dôvodov sa oňho nedokážeme adekvátne postarať a preto mu chcem nájsť nový domov, najlepšie so záhradou, kde by mohol šťastné prežiť svoj život. Povaha: Je veľmi hravý a veľmi vďačný za každé pohladenie. Rád sa hrá, má hygienické návyky. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.