PRIDAŤ INZERÁT

Bakalárky, diplomovky, seminárky

SLUŽBY

Bakalárky, diplomovky, seminárky

06.10.2015   celá SR   http://www.pisemezavas.sk

Kvalitne spracujeme bakalárske, diplomové a seminárne práce. Máme viacročné skúsenosti so spracovaním záverečných prác a preto nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Team pisemezavas.sk  Telefón: 0903727538Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 60Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám náhradné diely na Audi A6 2,5 TDI diesel

Predám náhradné diely na Audi A6 2,5TDI diesel, 132kW, r.v.2000. Kód motora AKE. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, automatická klíma, automatická prevodovka, disky velkosti 16, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu el. sťahovanie okien.


Nová pracovná ponuka !!!

Obchodná firma pracujúca v technickej sfére príjme personalistu, ktorý bude prijímať ľudí,vykonávať pohovory, žiadosti . Prax je vítaná. Zárobok od 700,-EUR mesačne.


iphone5s

Kúpim akokoľvek poškodený iphone  4 - 4s-5- 5s-6 Prípadne aj ipod alebo ipad.aj ine ale len apple Kúpim len 1 kus s každého !! Chcem sa to naučiť rozoberať. Nejedná sa o hromadný výkup !! Preto Platí do zmazania !! Poskodene poskodene poskodeny nefunkcny nefunkcne  Iphone ipod ipad Bratislava OSOBNY ODBER BA


Budte krásna a fit....

Chcete byť krásna a finačne nezávislá.Je veľa možností a radi vám pomôžeme ukažeme ako nato.Stačí nás len kontaktovať a všetko vybavíme za vás.(ID.AP.074)