PRIDAŤ INZERÁT

Prívesky zo žltého zlata KORAI

OBLEČENIE

Prívesky zo žltého zlata KORAI

01.10.2015   celá SR   http://www.korai.sk/au/type10

Zlaté prívesky, ktoré ponúka e-shop KORAI sú skutočne rozmanité. Pre pánov sú vhodné prívesky ako napríklad zlatá platnička alebo zlatý krížik. Dámy zaručene poteší krásne zlaté srdce, ktoré môže byť hladké, zdobené zirkónmi, alebo aj obľúbené vypuklé srdce, ktoré sa dá nosiť z oboch strán. V ponuke internetového obchodu so šperkami KORAI sú aj zlaté porcelánové prívesky s náboženskými motívmi. Navštívte online obchod so šperkami KORAI a zaručene si vyberiete.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: E-shop Korai  Telefón: 0908233999Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 43Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Brikety, pelety a hnedé uhlie

Máte radi pohodlie pri vybavovaní paliva a neradi sa namáhate aby ste sa mohli v zime zohriať? Práve Vám ponúkam na predaj drevené brikety, pelety a hnedé uhlie.Všetok tovar je možné dnes objednať a prevziať aj na jeseň počas jesenných návozov čím Vám viac miesta zostane na iné veci.Doprava je zabezpečená.Užite si pohodlie pri vykurovaní v kľude domova.Platbu možné vykonať na mieste alebo iným spôsobom s ktorým Vás radi oboznámime.Dohodnite si objednávku na nižšie uvedenom čísle


Predaj hudobných podkladov, hudobných nástrojov!!!

Predaj hudobných nástrojov (servis, poradenstvo) Zvuková technika Software Notový materiál - aranžovanie, komponovanie skladieb Noty pre ZUŠ (na zákazku podľa potreby) Predaj hudobných podkladov Tvorba hudby - hudobných podkladov Midi (GM,XG) mp3 Transkripcia partov Transpozície Nahrávacie štúdio Výroba CD /DVD


Hľadáme zváračov CO2

Hľadáme zváračov CO2/čierny materiál. Výroba agropriemysel. Zvára sa v prípravkoch, alebo na stole. Dlhodobá ponuka na živnosť. Splatnosť FA 30 dní, prvé 3 mesiace poskytujeme zálohy. Možnosť nadčasov/bonusy. Budem kontaktovať všetkých záujemcov.


Distribúcia tovaru - zásielok

Hľadáme firmy pre zriadenie medziskladu a distribúcie technologického tovaru pre jestvujúcich, príp. nových odberateľov v okresných mestách na Slovensku, za účelom zrýchlenia distribúcie. Uprednostníme firmu s distribučnými možnosťami vrámci celého okresu a kapacitou vrátane Po-So. Nízka priestorová náročnosť na medziskladové priestory. Podmienka - živnosť, spoločnosť s oprávnením obchodu v rozsahu voľných živností. Možnosť udelenia výhradného zastúpenia. Žiadosť zašlite e-mailom s popisom firmy + IČO.