PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Štvrtok, 2.4.2020
Zita

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám sedaciu súpravu

Predám veľmi zachovalú sedačku. Možnosť umiestnenia aj v priestore - čalúnená aj zozadu. Špeciálna látka (brúsená) - jemná a príjemná na dotyk, no zároveň vysoko odolná a nenasiakavá. Vysoké matrace sedenia - pohodlná. Absolútne nepoškodená - pevne prešívaná. Minimálne stopy čiastočného vysedenia na trojsede - pozor, nič nie je ošúchané, roztrhané ani inak poškodené! Farba - béžová. Požadovaná cena určite priaznivá vzhľadom na stav sedačky - pôvodná cena: 1.625 eur. PONUKA JE PLÁTNA LEN DO 10.02.2019...!!!


Herná konzola MP5-P X9 portable čierna

Zabudovaných až 10000 variant rôznych známych hier. Najnovší typ hernej konzoly v špičkovej kvalite. Podporuje množstvo rôznych formátov pre hudbu, fotografie a videá. Podporuje 8, 16, 32, 64 a 128- bitové hry. Zabudovaná pamäť: 8GB Vhodné pre deti od 6 rokov. Farba: čierna. Materiál: plast. TFT širokouhlý displej: farebný 5,1", 260 000 farieb. Vysoko rýchlostná TFT obrazovka. Stereo zvuk. Batéria: zabudovaná Li-ion, nabíjateľná. Manuál: slovenský + originál anglický.


Chýbajú Vám pred Vianocami peniaze?

U nás dostanete najvýhodnejšie pôžičky. Požičajte si od 400 Eur až do 10000 Eur a majte krásne Vianoce. Všetko vybavíte rýchlo a bez poplatkov na našej internetovej stránke alebo na tel. čísle


Práca na doma

Ponúkam prácu na doma, vhodnú pre všetkých, ktorí dovŕšili 16 rokov! Ide o firmu Essens, ktorá sa zaoberá produktami zdravej výživy, kozmetikou a parfumami. Registrácia je úplne zdarma!!! Bližšie informácie emailom.