PRIDAŤ INZERÁT

Predám štiepaný kameň Andezit

OSTATNÉ

Predám štiepaný kameň Andezit

20.09.2015   celá SR   http://www.prirodnykamenprievidza.sk

Predám šedo-hnedý ručne štiepaný kameň Andezit na obklady, dlažby, šľapáky a kameň na murovanie.Používa sa na obkladanie múrov, soklov, krbov, studní, príjazdy, terasy, chodníky, parkoviská, múry, deliace múriky, ako výplň do gabionov, skalky, jazierka atd. Najlepšie ceny už od 8€/m2.Možnosť dovozu priamo k Vám.

8 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Peter  Telefón: 0944557476Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 43Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 21.4.2019
Ervín

Vyberáme z vašich inzerátov:


PONUKA - DOPREDAJ – likvidácia skladu a predajne -

- AKCIOVÉ CENY: KOTUČE: 180 - 230 mm Brusne kotúče na oceľ -nerez -kameň REZNÉ – oceľ -KOV: 400 mm. REZNÉ - betón- KAMEŇ: 300 - 350 - 400 mm. TESNENIE: GUMA – GUMOTEXTIL – KLINGERIT - FIBER: Ploche - manžetové - OKRUŽKY- polgule – PRIRUBOVÉ POUŽITIE: voda – kúrenie – plyn – vzduch – para – stroje – priemysel - rôzne odvetvia Veľkosť - tesnenie: Od 3/8 do 4, okružky: Od 12 x 8 x 2 do 155 x 144 x 2 KOVONARADIE – SUSTRUH: - vybavenie dielni, STS-ky, autodielňa-servis - nože na sústruženie kotúčov bŕzd. - vybavenie dielni, opravovní - úprava a opracovanie kovov-zlata-striebra.


Lacna preprava a stahovanie BA a SR

Ponukáme prepravu tovaru a sťahovanie Citroen Jumper do 3,5t.BRATISLAVA od 15€.Kika,Ikea,Baumax,Hornbach,Merkury Market,Mobelix... V ramci SR 0,35€/km. Rozmery ložnej plochy: Dĺžka:3,20 metra Šírka:1,80 metra Výška:1,80 metra Nosnost 1300kg.Non Stop.Na cene mimo BA sa da dohodnut.


Sibiřský husky štěňata pro přijetí

Sibiřský husky štěňata pro přijetí Vynikající kvalita Siberian Husky. Vynikající barvy a označení. Dobré uši a ocasy, a pěkné a robustní. Přinesl s dětmi a velmi dobře socializovaná. Zvýšený na královské psí. Odčervená k dnešnímu dni. Všichni budou odcházet s čtyři týdny zdarma pojištění. Existuje více než 30 šampionů mezi rodokmeny rodičů, jejich vynikající vrhy. Jsou připraveni na nový domov, takže zájemci by neměli váhat kontaktovat pro více obrázků a detailů.


Práca v Hypermarkete

Práca v Hypermarkete Praha Obsadzujeme voľne pracovne miesta v Hypermarkete Praha. Muži,ženy alebo páry! Práca je TPP pracuje sa 12 hodin denne bez nočnych smien,možnosť nadčasou. Popis práce:vykladanie tovaru Obsluha Práca v pekárni Balenie pekárenských výrobkov Plat je 70 Kč na hodinu v čistom plus príplatky za prácu cez sviatky. Ubytovanie je zabezpečené v tom meste kde je práca doplatok k ubytovaniu je 500 Kč mesačne. Doprava je zabezpečená zdarma. Nástup možný ihned alebo po dohode. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čisle 0904 484 844