PRIDAŤ INZERÁT

Predám štiepaný kameň Andezit

OSTATNÉ

Predám štiepaný kameň Andezit

20.09.2015   celá SR   http://www.prirodnykamenprievidza.sk

Predám šedo-hnedý ručne štiepaný kameň Andezit na obklady, dlažby, šľapáky a kameň na murovanie.Používa sa na obkladanie múrov, soklov, krbov, studní, príjazdy, terasy, chodníky, parkoviská, múry, deliace múriky, ako výplň do gabionov, skalky, jazierka atd. Najlepšie ceny už od 8€/m2.Možnosť dovozu priamo k Vám.

8 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Peter  Telefón: 0944557476Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 36Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma

Ponúkam nenáročnú prácu cez internet. Ponuka bio kozmetiky cenovo dostupnej na trhu.S možnosťou osobného rastu. Registrácia 3,- EUR. Balíček obsahuje množstvo vzoriek, 2 ks katalógov + TOP výrobok .. Bližšie informácie napíšem do mailu.


Práca z domu

Slovenská obchodná spoločnosť Vám ponúka možnosť vytvoriť si stabilný príjem prácou zo svojho domova. Ak máte záujem o bližšie informácie o tejto pracovnej príležitosti, kontaktujte nás. Nezáleží na mieste bydliska.


Predlžovanie vlasov micro a euroloock lacno

Vlasy ,sú korunou krásy...Predlžovanie vlasov microring a euroloock.Je to veľmi šetrná metoda nadpájania vlasov.Cena za prácu nadpájania je 50e bez ohľadu koľko vlasových pramienkov máte. Plus micro alebo euroloock spoje to je 10e .Cena za zloženie je 10e a každé druhé zloženie máte grátis .Cena za prerobenie spojov talianským keratínom je 13e a samozrejme aj vlasové pramene si môžete doniesť svoje alebo Vám viem objednať ,ruské,panenské vysoko kvalitne vlasy AAA .Za kvalitu vlasov sa Vám zaručujem.Táto metoda drží vlasy bez zošmyknutia.


Prepisovanie textu

Prepisujem na počítači kvalitne, rýchlo a lacno - rukopisy, strojopisy, dokumenty, materiály v cudzom jazyku, texty, knihy, tlačivá, tabuľky, diplomové, seminárne a bakalárske práce.